CzechTrade

Kalendář akcí

DesignBUILD 2016

   
Datum konání 04.05.2016 - 06.05.2016
Druh akce Výstava / Veletrh
Místo konání Convention & Exhibition Centre 
Melbourne
Austrálie
Oborová specializace Design
Teritoriální zaměření Austrálie
Stav akce Hlaste se


 

 

Veletrh Design Build 2016 je každoročně pořádaný veletrh s 30tiletou tradicí, a současně je největším eventem designového průmyslu na celém kontinentu.

Na veletrhu se každoročně představí kolem 300 vystavovatelů a navštíví jej k 8.000 návštěvníků. Vystavovatelé jsou přední výrobci zařízení týkající se vybavení bytových, kancelářských, hotelových, obchodních a jiných objektů, dále výrobci stavebních materiálů a hmot, stavebních řešení, dřevostaveb, aj.

V rámci veletrhu bude přímo na výstavišti organizována celá řada doprovodných akcí a seminářů.

Daného veletrhu se pravidelně zúčastňují všichni významní světoví i místní výrobci, neboť jsou si vědomi, že DESIGN BUILD umožňuje v maximální možné míře navázání nových obchodních kontaktů s významnými australskými odběrateli, ale i obchodními partnery z celé Jihovýchodní Asie.

CO NABÍZÍME ČESKÝM FIRMÁM

Veletrh DESIGN BUILD každoročně alternuje mezi Sydney a Melbourne. V roce 2016 bude mít Česká republika národní expozici na nejvýznamnějším a největším australském veletrhu designérského průmyslu Design Build. Roční 2016 je jubilejní, jelikož se jedná o 30. výstavu od svého založení. Česká 18 m2 expozice se bude nacházet v centru pavilonu mezinárodních expozic, mj. kde se nachází národní expozice Německa, Itálie a Rakouska, aj. zemí.

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím kontaktujte paní Janu Vápeníkovou z CzechTrade Praha nebo přímo kancelář v Sydney, rádi s Vámi danou záležitost probereme.

Přihlášky prosím zasílejte e-mailem a poštou nejpozději do 31. 1. 2015.

Soubory ke stažení

Organizační garant

Odborný garant