CzechTrade

Kalendář akcí

Meeting Point CzechTrade, únor 2016

   
Datum konání 16.02.2016 - 18.02.2016
Druh akce Meeting Point
Místo konání Ambassador Zlatá Husa, Václavské náměstí 5-7
Praha 1
Česká republika
Teritoriální zaměření Albánie, Argentina, Austrálie, Ázerbájdžán, Belgie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Chile, Chorvatsko, Čína, Dánsko, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Indie, Indonésie, Írán, Irsko, Itálie, Izrael, Jihoafrická republika, Kanada, Kazachstán, Kolumbie, Kosovo, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Maroko, Mexiko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Singapur, Španělsko, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké, Srbsko, Švédsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie, Vietnam
Cena (včetně 21% DPH) Kontaktujte organizačního garanta akce


Z důvodu naplnění kapacit byla registrace na akci uzavřena.

 

Hledáte odpovědi na otázky související s působením vaší firmy na zahraničních trzích?
Nechcete utrácet za náhodné kontakty a zbytečné cesty?

Poraďte se o svých plánovaných exportních aktivitách s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade na již tradiční akci Meeting Point CzechTrade. Zahraniční specialisté vám pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí vám, jak nejlépe postupovat.

Díky vlastní síti zahraničních kanceláří v pěti desítkách zemí světa disponuje CzechTrade jedinečnými informacemi, vyhledává nové obchodní příležitosti a dlouhodobě vytváří kontakty se zahraničními partnery.
Využijte možnosti osobního setkání a seznamte se se specifiky různých trhů. Ze vzdálenějších zemí jmenujte např. Austrálii, Singapur, Izrael, Indonésii, Čínu, Egypt, Jihoafrickou republiku a z evropských trhů např. Belgii, Černou Horu, Polsko, Rusko nebo Španělsko aj.  

Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na http://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet/. U profilu každé zahraniční kanceláře jsou uvedené obory perspektivní pro danou zemi.

Konzultace bude poskytovat i Klientské centrum pro export, které je společnou aktivitou MPO, MZV a CzechTrade. Firmám nabízí služby Jednotné zahraniční sítě ve více než devadesáti zemích světa.

 

Délka jedné konzultace je 30 minut.

Účast na akci je zdarma, ale je nutná předchozí rezervace.

Akce se koná ve dnech 16.-18. února 2016 v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa (mapa), v Kongresovém sálu Ambassador, který má vstup pasáží vlevo od hlavního vchodu do hotelu (Street View).
Možnosti parkování - mapa_garaze.pdf (327 kB)

Organizační garant