CzechTrade

Kalendář akcí

Komunikace s japonskými a korejskými zákazníky

Kód semináře: 1016  
Datum konání 12.10.2010
Druh akce Odborný seminář
Místo konání CzechTrade, Dittrichova 21, Praha 2
Česká republika
Doba konání 9-17
Cena (včetně 20%DPH) 2 640 Kč


Cílová skupina:

Seminář je určen pro zástupce firem, které chtějí s Japonci či Korejci obchodně spolupracovat a také pro ty, co tak již činí.

Cíle:

-        Vyvarovat se fatálních chyb, kterých se dopouštějí lidé, jednající s japonskými a korejskými obchodními partnery a kolegy.

-        Pochopit, proč v určitých situacích Japonci a Korejci jednají jinak než očekáváme a ze vzájemné odlišnosti učinit svoji výhodu.

-        Navrhnout konstruktivní řešení situace či problému, který momentálně řešíte a nemáte se s kým poradit.

Program:

Během jednodenního semináře se budeme zabývat japonskou a korejskou kulturou na pracovišti a s tím související otázkou jak budovat a udržet korektní pracovní vztahy s asijskými obchodními partnery a kolegy. Na konkrétních příkladech z byznysu vysvětlíme, jak vzájemně efektivně komunikovat a čeho se vyvarovat. Součástí programu bude i méně známá etiketa pro společenské příležitosti.

-         Japonská a korejská výrobní/obchodní společnost – typické rysy a pravidla, výkonné struktury, v čem se liší.

-         Co očekává japonský a korejský zákazník, jak se liší jejich priority.

-         Jak si získat a udržet japonského a korejského zákazníka.

-         Jak připravit prezentaci své firmy a výrobku.

-         Verbální a neverbální komunikace – využití v praxi, čeho se vyvarovat.

-         Obchodní jednání – jak překonat jazykovou bariéru, jak se připravit, co ne-dělat.

-         Řešení konfliktů a jejich komunikace.