CzechTrade

Kalendář akcí

Proč je většina firem na internetu neúspěšných - JAK TO UDĚLAT, ABY JSTE BYLI ÚSPĚŠNÍ VY - SEMINÁŘ ZRUŠEN

Kód semináře: 1160  
Datum konání 18.04.2012
Druh akce Odborný seminář
Místo konání CzechTrade, Dittrichova 21, Praha 2
Česká republika
Doba konání 09:00 - 16:00
Cena (včetně 20%DPH) 2 640 Kč


ANOTACE

Téměř každý používá Internet, je to snadné a jednoduché. Z toho může vyplývat, že jakékoliv aktivity na tomto médiu jsou také jednoduché a úspěch je vždy zaručen. Opak je však pravdou. Marketing na Internetu je činnost, které třeba věnovat mnoho času a úsilí. Rozumět internetovému marketingu vás naučí právě tento seminář. Na semináři se také dozvíte:

  • jaké jsou nejnovější trendy na Internetu
  • jaké formy marketingové komunikace jsou účinné
  • co musí splňovat vaše webové stránky, aby se k vám návštěvníci dostali a vraceli se
  • jaká je skutečná podstata optimalizace pro vyhledávače (SEO)
  • jak nenaletět podvodným firmám
  • zda mají význam sociální sítě pro marketing
  • jak je důležité umět vyhodnotit návratnost vložených prostředků

Na tyto a mnoho dalších klíčových otázek odpoví Viktor Janouch, autor úspěšných knih Internetový marketing (Computer Press, 2010) a 333 tipů a triků pro internetový marketing (Computer Press, 2011).


Organizační garant

Lektoři

  •  

    Ing. Viktor Janouch

    Ing. Viktor JanouchAuditor a tvůrce www stránek, specializovaný konzultant na tvorbu www stránek se zaměřením na internet marketing, lektor desítek seminářů a školení (např. mezinárodní projekt 5P podporovaný EU), přednášející na Univerzitě Pardubice, autor odborných publikací (finance a řízení).