CzechTrade

Kalendář akcí

Trénink začínajícího exportéra do USA - Zdravotnická technika a dodávky do zdravotnictví

Kód semináře: 1164  
Datum konání 29.05.2012
Druh akce Oborově-teritoriální seminář
Místo konání CzechTrade, Dittrichova 21, Praha 2
Česká republika
Doba konání 09:00 - 16:00
Cena (včetně 20%DPH) 1 080 Kč


ANOTACE

Začínáte nebo máte zájem začít s exportem produktů z oblasti zdravotnické techniky do USA? Tento tréninkový seminář je přesně pro Vás - jedná se o jednodenní intenzivní přípravu Vašich pracovníků na trh USA!

Po přihlášení Vám bude zaslán podrobný dotazník, kde přesně specifikujete Váš záměr prosadit se na trhu USA, informace o Vaší společnosti i o Vašem produktu a o optimálním obchodním partnerovi z řad amerických firem.

Kromě informací o daném tržním segmentu v USA pak získáte řadu dalších užitečných informací i trhu USA i o jednání s americkými firmami. V rámci semináře budete mít možnost zkonzultovat konkrétní kroky před vstupem i při vstupu na trh USA, otázky vstupních překážek, specifika trhu USA i jednání s obchodními partnery z řad amerických firem atd. V případě Vašeho zájmu se dozvíte o možnostech založení firmy v USA, o specifikách obchodních smluv s americkými partnery i doporučení, jak při působení na trhu USA postupovat. Zároveň budete mít možnost podělit se o své postřehy a zkušenosti s podobně zaměřenými českými firmami z oboru zdravotnické techniky a dodávek do zdravotnictví, které mají také zájem o úspěšný vstup na trh USA. Takové kontakty pak pro Vás budou moci být užitečné nejen při dalším, třeba i společném působení na trhu USA.

V návaznosti na tento seminář je možné objednat si u zahraniční kanceláře CzechTrade v Chicagu i navazující službu Technické překážky, pro účastníky semináře za zvýhodněnou sazbu 17500 CZK bez DPH. Tato služba podrobně specifikuje nároky na dovoz a uvedení konkrétního produktu Vaší společnosti na trh USA.