Novinky

Aktuální informace včetně dobrých rad pro obchodování se zahraničními firmami od našich zahraničních zástupců.

Novinky

Popis filtru: Zobrazeny záznamy ze všech období a lokalit

Nigérie chce být nezávislá na dodávkách PHM 20. 3. 2018 Nigérie chce být nezávislá na dodávkách PHM Nigérie zlepší dodávky PHM na lokální trh.
Nigérie Nigérie
Slet ledatel v Bathurst 19. 3. 2018 Slet ledatel v Bathurst Český výrobce letounů Bristell se představí na letecké show v Bathurstu.
Austrálie Austrálie
VIETNAM: Země směřuje spolupráci ASEAN na posílení vztahů s Austrálií a Novým Zélandem 19. 3. 2018 VIETNAM: Země směřuje spolupráci ASEAN na posílení vztahů s Austrálií a Novým Zélandem Těžiště spolupráce ASEAN vidí Vietnam v posílení vztahů s Novým Zélandem a Austrálií.
Vietnam Vietnam
Indická ekonomika na vzestupu, akcie stoupají 19. 3. 2018 Indická ekonomika na vzestupu, akcie stoupají Indická ekonomika roste setrvalým tempem o více 7,5 % ročně. Současně klesá inflace maloobchodních cen a stoupají ceny akcií. Momentálně je ten správný čas na obchodování s Indií a investování do místní ekonomiky.
Indie Indie
Cena zlata v Indii je stabilní, cena stříbra klesá 19. 3. 2018 Cena zlata v Indii je stabilní, cena stříbra klesá Díky nízkému odběru mincoven a průmyslových závodů klesá cena stříbra v Indii, zatímco cena zlata zůstává stabilní.
Indie Indie
Axis Bank bude jako první banka v Indii zpracovávat platby přes Whats App 19. 3. 2018 Axis Bank bude jako první banka v Indii zpracovávat platby přes Whats App Axis Bank, která je třetí největší soukromou bankou v Indii, začne brzy s přijímáním a zpracováváním plateb přes aplikaci Whats Upp. Stále se rozšiřující nabídka a zkvalitňování bankovních služeb je pobídkou i pro české obchodníky.
Indie Indie
Omezení provozu letů indických sourkomých dopravců 19. 3. 2018 Omezení provozu letů indických sourkomých dopravců Díky problémům s technikou byly nuceny dvě velké soukromé indické letecké společnosti, GoAir a Indigo, omezit lety.
Indie Indie
Indická ekonomika roste rychleji, než se čekalo 19. 3. 2018 Indická ekonomika roste rychleji, než se čekalo Indie zaznamenává stabilní růst - velká šance pro české exportéry a investory objevit velký trh mimo Evropskou Unii.
Indie Indie
Projekty železniční dopravy budou v SAE pokračovat 19. 3. 2018 Projekty železniční dopravy budou v SAE pokračovat SAE dobuduje do roku 2021 železniční síť do Saudské Arábie. Mělo by se tak jednat o první přeshraniční napojení.
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Pro investory je Paříž nejatraktivnějším městem v Evropě 19. 3. 2018 Pro investory je Paříž nejatraktivnějším městem v Evropě Nejatraktivnějším evropským městem pro rok 2018 je z hlediska investorů do nemovitostí Paříž. Vyplývá to z průzkumu poradenské společnosti CBRE.
Francie Francie