Novinky

Aktuální informace včetně dobrých rad pro obchodování se zahraničními firmami od našich zahraničních zástupců.

Novinky

Popis filtru: Zobrazeny záznamy ze všech období a lokalit

Švédský daňový úřad (Skatteverket) odmítl jednat o snížení daňových závazků amerického technologického gigantu Facebook 13. 12. 2017 Švédský daňový úřad (Skatteverket) odmítl jednat o snížení daňových závazků amerického technologického gigantu Facebook Švédský daňový úřad (Skatteverket) odmítl jednat o snížení daňových závazků amerického technologického gigantu Facebook a udělil mu povinnost uhradit daňové pohledávky v řádech milionů.
Švédsko Švédsko
Chorvatsko sedmé podle investičního potenciálu v cestovním ruchu 13. 12. 2017 Chorvatsko sedmé podle investičního potenciálu v cestovním ruchu Díky investicím do infrastruktury a kvalitních ubytovacích kapacit Chorvatsko je dle Financial Times hodnoceno jako jedna ze zemí s nejvyšším pokrokem v cestovním ruchu
Chorvatsko Chorvatsko
Ochrana životního prostředí v Číně se stává skutečnou prioritou čínské vlády 13. 12. 2017 Ochrana životního prostředí v Číně se stává skutečnou prioritou čínské vlády Znečištění životního prostředí v Číně je tak vysoké, že jeho ochrana a kontrola se stala jedním ze tří nejdůležitějších úkolů čínské vlády pro současnou pětiletku.
Čína Čína
Slovinci očekávají významný růst zaměstnanosti 13. 12. 2017 Slovinci očekávají významný růst zaměstnanosti Průzkumy odhadují růst zaměstnanosti o 17 %, především ve výrobě
Slovinsko Slovinsko
USA – Index výrobních cen v listopadu 12. 12. 2017 USA – Index výrobních cen v listopadu Index výrobních cen vzrostl o 0,4 procenta.
Spojené státy americké Spojené státy americké
Italská produkce jízdních kol 12. 12. 2017 Italská produkce jízdních kol Italský sektor jízdních kol generuje vyšší obrat, než některé tradiční produkty, jako je víno, či luxusní automobily jako Ferrari.
Itálie Itálie
Vídeň kupuje první elektro-autobusy 12. 12. 2017 Vídeň kupuje první elektro-autobusy Nové elektro-autobusy pro město Vídeň
Rakousko Rakousko
Jak Rusko využije Rezervní fond a Fond národního blahobytu 12. 12. 2017 Jak Rusko využije Rezervní fond a Fond národního blahobytu Vláda RF plánuje zcela utratit Rezervní fond a dalších 662 mld rublů (přes 9,4 mdl eur) v tomto roce bude použito z Fondu národního blahobytu.
Rusko Rusko
Ministerstvo pro ekonomický rozvoj RF potvrzuje stabilitu rublu 11. 12. 2017 Ministerstvo pro ekonomický rozvoj RF potvrzuje stabilitu rublu Podle ministra pro ekonomický rozvoj Oreškina je kurz rublu stabilní a odpovídá potřebám ruské ekonomiky. Jeho ministerstvo zveřejnilo prognózu vývoje rublu a HDP v příštích třech letech.
Rusko Rusko
Italskému sektoru výroby užitkových vozidel se nadprůměrně daří 11. 12. 2017 Italskému sektoru výroby užitkových vozidel se nadprůměrně daří Sektor, kterému se daří
Itálie Itálie