Novinky

Aktuální informace včetně dobrých rad pro obchodování se zahraničními firmami od našich zahraničních zástupců.

Novinky

Popis filtru: Zobrazeny záznamy z lokality Austrálie

Proběhl Fine Food Australia 2017: přední veletrh v potravinovém průmyslu 21. 9. 2017 Proběhl Fine Food Australia 2017: přední veletrh v potravinovém průmyslu Veletrh nejen o jídle a pití proběhl v minulém týdnu v Sydney. Zúčastnilo se přes 20 000 návštěvníků, kteří mohli zhlédnout i české produkty.
AustrálieAustrálie
Hasičský model vozu TATRA v Austrálii 8. 9. 2017 Hasičský model vozu TATRA v Austrálii Česká společnost Tatra má svého výhradního dealera pro australsko-asijský region v Austrálii a spolupracuje s THT, další českou firmou, na výrobě hasičských vozidel. Jedno z nich bylo k vidění na konferenci a výstavě AFAC17.
AustrálieAustrálie
Úspěšná účast českých výrobců na zemědělském veletrhu AgQuip 2017 v Austrálii 5. 9. 2017 Úspěšná účast českých výrobců na zemědělském veletrhu AgQuip 2017 v Austrálii Česká republika se již podruhé účastnila zemědělského veletrhu AgQuip 2017, kde měla svou oficiální českou expozici. Commonwealth Bank of Australia AgQuip Field Days je největší výstavou pro zemědělské produkty, vybavení a služby a je jednou z největších na světě svého druhu.
AustrálieAustrálie
Úspěch českých společností ve fotovoltaickém průmyslu v Austrálii 18. 7. 2017 Úspěch českých společností ve fotovoltaickém průmyslu v Austrálii Austrálie zažívá boom ve využívání solární energie. Dle Australského fotovoltaického institutu (APVI) v dubnu tohoto roku měla Austrálie více než 5 920 megawattů (MW) instalované fotovoltaické solární energie, z nichž 771 MW bylo instalováno v předchozích 12 měsících. Navíc dalších 23 projektů...
AustrálieAustrálie
Austrálie - nový držitel ekonomického rekordu 7. 7. 2017 Austrálie - nový držitel ekonomického rekordu Austrálie se stala ekonomikou s nejdelším obdobím ekonomického růstu a předčila tak rekord Nizozemí, které zaznamenávalo ekonomický růst od roku 1981 do roku 2008. Země se vyhýbá recesi již od roku 1991 a slaví tak 103. čtvrtletí (26. rok) ekonomické expanze.
AustrálieAustrálie
Jižní Austrálie přebírá kontrolu nad svou energetickou budoucností 1. 6. 2017 Jižní Austrálie přebírá kontrolu nad svou energetickou budoucností Vláda Jižní Austrálie vydala energetický plán, jehož cílem je snížit závislost na výrobě elektřiny z uhlí. Energetický plán poskytne Jižní Austrálii větší místní kontrolu nad energetickou bezpečností. Prozatím bylo na plán vyhrazeno 550 milionů australských dolarů.
AustrálieAustrálie
Česká expozice na strojírenském veletrhu Austech 2017 25. 5. 2017 Česká expozice na strojírenském veletrhu Austech 2017 Ve dnech 9. až 12. května proběhl v Melbourne prestižní mezinárodní veletrh Austech 2017. Jedná se o jediný veletrh v Austrálii, který se specializuje na kovovýrobu, obráběcí stroje a inovativní výrobky z doplňkových trhů. Společně s touto expozicí v hale probíhal také National Manufacturing Week...
AustrálieAustrálie
Český výrobce maziv BikeworkX pronikl na australský trh 13. 3. 2017 Český výrobce maziv BikeworkX pronikl na australský trh Česká společnost vyrábějící maziva BikeworkX pronikla na australský trh. Tento úspěch se firmě povedl v loňském roce díky spolupráci s agenturou CzechTrade.
AustrálieAustrálie
České hračky dobývají australský a novozélandský trh 8. 3. 2017 České hračky dobývají australský a novozélandský trh Ručně vyráběné hračky z České republiky dobývají australský a novozélandský trh.
AustrálieAustrálie
Nové výzkumné centrum na podporu inovací 7. 3. 2017 Nové výzkumné centrum na podporu inovací Australská vláda podporuje inovace, které povedou k rozvoji průmyslu a byznysu v dalších částech Austrálie.
AustrálieAustrálie