Novinky

Aktuální informace včetně dobrých rad pro obchodování se zahraničními firmami od našich zahraničních zástupců.

Novinky

Popis filtru: Zobrazeny záznamy z lokality Austrálie

Amazon poprvé v Austrálii 22. 11. 2017 Amazon poprvé v Austrálii Příležitost i hrozbu, to představuje nový Amazon v Austrálii pro současné prodejce, kteří by na jeho spuštění měli být připraveni.
Austrálie Austrálie
Veletrhy a konference v Austrálii a na Novém Zélandu v r. 2018 7. 11. 2017 Veletrhy a konference v Austrálii a na Novém Zélandu v r. 2018 Nenechte si ujít žádnou z konferencí a veletrhů pořádaných v příštím roce v Austrálii a na Novém Zélandu.
Austrálie Austrálie
Australané si oblíbili české hračky 6. 11. 2017 Australané si oblíbili české hračky Tradiční české hračky, které se dědí z generace na generaci, si získaly svou originalitou oblibu i mezi australskými dětmi. Za jejich prosazením a dovozem do Austrálie však stálo mnoho práce a úsilí, o čemž v článku hovoří Vojta a Amy, zakladatelé HappyGoDucky.
Austrálie Austrálie
Jednání o obchodní dohodě mezi EU a Austrálií 31. 10. 2017 Jednání o obchodní dohodě mezi EU a Austrálií Koncem listopadu by již mohla započnout jednání o obchodní dohodě mezi Evropskou Unií a Austrálií. Austrálie je jedna z mála zemí, která zatím žádnou preferenční obchodní dohodu s EU nemá.
Austrálie Austrálie
Diskuze o českých těžebních příležitostech na australské těžařské konferenci 25. 10. 2017 Diskuze o českých těžebních příležitostech na australské těžařské konferenci Mezi řečníky letošní těžařské konference IMARC v Melbourne se objeví také pan Petr Karel, který bude hovořit právě o příležitostech těžby v České republice.
Austrálie Austrálie
Světový report konkurenceschopnosti: Austrálie a Česká republika si polepšily 11. 10. 2017 Světový report konkurenceschopnosti: Austrálie a Česká republika si polepšily Před nedávnem vyšel letošní report jedné z nejvýznamnějších ročenek v oblasti světové konkurenceschopnosti vydávaný Světovým ekonomickým fórem. Report, který má kolem 400 stran zachycuje aktuální situaci ve světové ekonomice a společnosti a odhaduje její vývoj. Mezi 137 hodnocenými zeměmi lze...
Austrálie Austrálie
České letouny BRISTELL vynikají v Austrálii 6. 10. 2017 České letouny BRISTELL vynikají v Austrálii Velký úspěch - to je ve zkratce historie letounů BRISTELL v Austrálii. Nejúspěšnější český exportér letounů do Austrálie, BRM AERO, zde již prodal téměř 50 letounů za uplynulých šest let. Velkou roli v tomto hrál jejich australský dealer Brett Anderson, který nás společně s CEO a zakladatelem BRM...
Austrálie Austrálie
Proběhl Fine Food Australia 2017: přední veletrh v potravinovém průmyslu 21. 9. 2017 Proběhl Fine Food Australia 2017: přední veletrh v potravinovém průmyslu Veletrh nejen o jídle a pití proběhl v minulém týdnu v Sydney. Zúčastnilo se přes 20 000 návštěvníků, kteří mohli zhlédnout i české produkty.
Austrálie Austrálie
Hasičský model vozu TATRA v Austrálii 8. 9. 2017 Hasičský model vozu TATRA v Austrálii Česká společnost Tatra má svého výhradního dealera pro australsko-asijský region v Austrálii a spolupracuje s THT, další českou firmou, na výrobě hasičských vozidel. Jedno z nich bylo k vidění na konferenci a výstavě AFAC17.
Austrálie Austrálie
Úspěšná účast českých výrobců na zemědělském veletrhu AgQuip 2017 v Austrálii 5. 9. 2017 Úspěšná účast českých výrobců na zemědělském veletrhu AgQuip 2017 v Austrálii Česká republika se již podruhé účastnila zemědělského veletrhu AgQuip 2017, kde měla svou oficiální českou expozici. Commonwealth Bank of Australia AgQuip Field Days je největší výstavou pro zemědělské produkty, vybavení a služby a je jednou z největších na světě svého druhu.
Austrálie Austrálie