Novinky

Aktuální informace včetně dobrých rad pro obchodování se zahraničními firmami od našich zahraničních zástupců.

Novinky

Popis filtru: Zobrazeny záznamy z lokality Austrálie

Revoluce v potápění – australský systém AirBuddy již pronikl i do Čech 25. 5. 2018 Revoluce v potápění – australský systém AirBuddy již pronikl i do Čech Nápad zrozený na pláži v Sydney, za kterým stojí potápěčští nadšenci ze Slovenska a československý realizační tým, se zařadil mezi TOP 1 % nejúspěšnějších projektů na Kickstarteru a našel si své klienty už i v Česku!
Austrálie Austrálie
EU vykročila směrem k volnému obchodu s Austrálií a s Novým Zélandem 25. 5. 2018 EU vykročila směrem k volnému obchodu s Austrálií a s Novým Zélandem Po osmi měsících vyjednávání za zavřenými dveřmi dali evropští leadeři zelenou jednání o volném obchodu s oběma zeměmi.
Nový Zéland Nový Zéland
Austrálie Austrálie
Australská inspirace pro české domovy pro seniory 18. 5. 2018 Australská inspirace pro české domovy pro seniory Česká delegace odborníků z oblasti péče o seniory čerpala inspiraci v Austrálii.
Austrálie Austrálie
Networking v rámci technologického veletrhu CeBIT 2018 9. 5. 2018 Networking v rámci technologického veletrhu CeBIT 2018 Jedinečná možnost networkingu v rámci technologického veletrhu CeBIT Australia 2018.
Austrálie Austrálie
Představení vozů Tatra na veletrhu v Sydney 17. 4. 2018 Představení vozů Tatra na veletrhu v Sydney Během třídenního veletrhu konaného v Sydney měli návštěvníci možnost vidět nákladní automobily české firmy Tatra.
Austrálie Austrálie
Úspěch českých piv v mezinárodní prestižní soutěži Australian International Beer Awards 2017 26. 3. 2018 Úspěch českých piv v mezinárodní prestižní soutěži Australian International Beer Awards 2017 Jubilejní 25. ročník nejprestižnější mezinárodní soutěže piv proběhne již tradičně v květnu 2018 v Melbourne. České pivovary se této akce účastní pravidelně a v loňském roce získaly hned několik medailových umístění. Mezi oceněnými byla piva z Plzeňského prazdroje, Rodinného pivovaru Bernard i...
Austrálie Austrálie
Technologický veletrh CeBIT 2018 26. 3. 2018 Technologický veletrh CeBIT 2018 Technologický veletrh CeBIT Australia, který se koná každoročně v Sydney, je největší událostí tohoto typu v asijsko-pacifickém regionu. Letos se bude konat již 17. ročník a to ve dnech 15. – 17. května 2018  v International Convention Centre, které se nachází v přístavu Darling Harbor v Sydney.
Austrálie Austrálie
Slet ledatel v Bathurst 19. 3. 2018 Slet ledatel v Bathurst Český výrobce letounů Bristell se představí na letecké show v Bathurstu.
Austrálie Austrálie
Amazon poprvé v Austrálii 22. 11. 2017 Amazon poprvé v Austrálii Příležitost i hrozbu, to představuje nový Amazon v Austrálii pro současné prodejce, kteří by na jeho spuštění měli být připraveni.
Austrálie Austrálie
Veletrhy a konference v Austrálii a na Novém Zélandu v r. 2018 7. 11. 2017 Veletrhy a konference v Austrálii a na Novém Zélandu v r. 2018 Nenechte si ujít žádnou z konferencí a veletrhů pořádaných v příštím roce v Austrálii a na Novém Zélandu.
Austrálie Austrálie