96th China Food and Drinks Fair – Chengdu

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na prestižním mezinárodním veletrhu 96th China Food and Drinks Fair v Chengdu.
Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb pro zvýšení šancí na úspěšný vývoz klienta. Patří sem např. oslovení čínských potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

 

96th China Food & Drinks Fair (Chengdu) 2017 je mezinárodní událostí v oblasti potravinářského průmyslu a mezi odbornou veřejností požadován vstupní bránou na trh západní Číny. Koná se každoročně v západočínském městě Chengdu, provincii Sichuan. Veletrh je určen primárně odborné veřejnosti - zástupcům firem, obchodníkům, nákupčím a odborníkům.

Loňského ročníku se zúčastnilo 3000 vystavovatelů z různých zemí světa, na výstavní ploše 100 000 m2, s návštěvností přes 300 000 návštěvníků a s celkovým obratem v řádech 20 miliard RMB. Loňského ročníku se účastnilo 15 českých firem na ploše 123 m2 v mezinárodní hale. Více informací na 96th China Food & Drinks Fair (Chengdu)

Veletrh je jedním z největších a nejnavštěvovanějších veletrhů v oblasti jihozápadní/ západní Číny zaměřený na potravinářský průmysl/ food &drink. Pžedstavuje jedinečnou příležitost prezentace firmy a výrobků/ služeb na nejdynamičtěji se rozvíjejícím trhu potravinářského průmyslu na světě.

Rostoucí disponibilní příjmy, urbanizace, obavy z bezpečnosti potravin, změny životního stylu či zlepšení maloobchodní distribuce a infrastruktury patří mezi hnací síly nárůstu čínské spotřební poptávky po zahraničních produktech.

Přesycený trh a tvrdá zahraniční, ale i čínská konkurence v potravinářském průmyslu převládají v rozvinutých oblastech na jihu a východě země a hlavně pak v deltách Perlové řeky a Dlouhé řeky, zatímco na západě Číny se nachází stále ještě neobsazený terén.

Město Chengdu/ provincie Sichuan (se sousedním samosprávním městem Chongqing) patří mezi nejrozvinutější oblasti západní Číny s největším spotřebitelským potenciálem.

 

Připravili jsme pro Vás výhodné varianty osobní nebo katalogové účasti a doprovodných asistenčních služeb.

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím kontaktujte gestorku akce Zuzanu Jesenskou z centrály agentury CzechTrade nebo přímo naši kancelář v Chengdu, rádi s Vámi danou záležitost prodiskutujeme.

Termín: 23. 3. 2017 - 25. 3. 2017
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Chengdu, Čína
Oborová specializace: Potravinářský průmysl
Teritoriální zaměření: Čína
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Jesenská Zuzana
Mgr. Zuzana Jesenská
Exportní konzultant
zuzana.jesenska@czechtrade.cz T: +420 224 907 566
M: +420 702 213 109

Odborný garant

CzechTrade Chengdu

Graner Ladislav
Ladislav Graner
Vedoucí zahraniční kanceláře
ladislav.graner@czechtrade.cz T: +862886202606
M: 8618382385288