Aerospace & Defence Meetings 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu Aerospace & Defence Meetings Central Europe 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v leteckém a obranném průmyslu.

Kontrakční burza Aerospace & Defence Meetings pro letecký a obranný průmysl se bude konat v Polsku potřetí. Nejde o klasický veletrh, ale o B2B setkání s nákupčími významných zahraničních firem formou předem odsouhlasených individuálních schůzek. Dvoudenní program nabízí účastníkům realizaci těchto schůzek včetně možností uzavírání důležitých smluv.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • OSOBNÍ ÚČAST NA STÁNKU (BASIC PACKAGE)
  za speciální cenu 39 000 Kč + DPH
 • Vlastní prezentační místo na ploše 4 m2 (2 x 2) s vybavením
  (stěny, světlo, 1 stůl, 3 židle, el. zásuvka, koberec, logo firmy)
 • Rozpis dvoudenního programu schůzek dle individuálního výběru
 • Databáze s kontakty všech účastníků Aerospace & Defence Meetings
 • Oběd, coffee break / každý den a vstup na gala večer
 • Výstupem této služby pro Vaši firmu bude seznam kontaktů, které obdrželi pozvánku k jednáním s Vaší firmou na veletrhu včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků
 • Volný vstup na konference a přednášky
 • Cena zahrnuje účast jednoho zástupce firmy
 • Cena: 39 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu Aerospace & Defence Meetings Central Europe 2019, najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 31.1.2019.

Termín: 21. 5. 2019 - 23. 5. 2019
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Rzeszów, Polsko
Oborová specializace: Obranný průmysl
Letecký průmysl
Teritoriální zaměření: Polsko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Bc Rygl Kryštof
Mgr. Bc Kryštof Rygl
Exportní konzultant
krystof.rygl@czechtrade.cz T: +420 224 907 584
M: +420 724 766 565

Odborný garant

CzechTrade Polsko

Bc. Holeksová Magdalena
Bc. Magdalena Holeksová
Vedoucí zahraniční kanceláře