AgroExpo Izmir 2020

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu AGROEXPO IZMIR 2020, který pokrývá širokou škálu výrobků v zemědělském průmyslu.

Mezinárodní veletrh zemědělství AGROEXPO v tureckém Izmiru je nejvýznamnější akcí svého druhu v Turecku a okolních zemích. V roce 2020 se uskuteční již 15. ročník. Letošního ročníku se zúčastnilo 854 společností ze 40 zemí, přičemž veletrh navštívilo přes 332 000 návštěvníků. Nejpočetnějšími zahraničními návštěvníky byli zástupci z Ázerbájdžánu, Běloruska, Bulharska a Alžíru.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Vytvoření infobrožury o českých účastnících v angličtině a turečtině – ta bude k dostání v tištěné podobě na stánku a poslouží k akvizici tureckých partnerů na českou expozici
 • Aktivní telefonická akvizice místních partnerů za účelem domluvení schůzek na veletrhu
 • Zviditelnění v rámci marketingových aktivit veletrhu – online seznam vystavovatelů
 • Zajištění hostesek k propagaci stánku během veletrhu + distribuci občerstvení
 • Osobní asistence během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s vašimi obchodními partnery (možnost využití tureckého asistenta mluvícího anglicky)
 • Doporučení hotelu poblíž výstaviště. Vystavovatelům skrze síť našich partnerů nabídneme výhodné ceny za ubytování
 • Maximální počet účastníků je omezen na 4 firmy.
 • Cena: 18 000 Kč bez DPH

Katalogová účast

 • Prezentace firmy prostřednictvím ředitele zahraniční kanceláře v Istanbulu – formou katalogů, prezentačních materiálů (případně možnost vystavení vzorků), ceníků, informací o firmě a produktech (nutné předem probrat vzhledem k problematickému celnímu řízení)
 • Zařazení společnosti do infobrožury, která bude před veletrhem emailově rozeslána na turecké partnery
 • Cena: 12 000 Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu AGROEXPO IZMIR 2020 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 6.12.2019.

Termín: 6. 2. 2020 - 9. 2. 2020
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Izmir, Turecko
Oborová specializace: Zemědělství a lesnictví
Teritoriální zaměření: Turecko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Mgr. Paříková Martina
Mgr. Martina Paříková
Exportní konzultant - senior
martina.parikova@czechtrade.cz T: +420 224 907 536
M: +420 725 962 110

Odborný garant

CzechTrade Istanbul

Mgr. Polách Vladislav
Mgr. Vladislav Polách
Vedoucí zahraniční kanceláře
vladislav.polach@czechtrade.cz T: +902122199847
M: +90 536 863 17 77