Ambiente 2021/001D

Mezinárodní veletrh spotřebního zboží a designu v novém termínu.

S ohledem na současnou situaci způsobenou pandemií Covid-19 a souvisejícími mezinárodními cestovními omezeními se organizátor veletrhu rozhodl zahrnout veletrh Ambiente pod novou platformu International Consumer Goods Show - Special Edition

Akce se uskuteční na výstavišti Messe Frankfurt nad Mohanem, Německo, 17. – 20. dubna 2021.

 http://ambiente.messefrankfurt.com 

Ambiente Frankfurt je největší světový veletrh spotřebního zboží a designu, který každoročně navštíví více než 100 000 návštěvníků z téměž 160 zemí a účastní se ho více než 4 600 vystavovatelů z 93 zemí. Veletržní prostory se opět stanou barometrem trendů a nákupní platformou s přehlídkou designu a produktů v sektoru spotřebního zboží. 

Sekce Dining představuje komplexní nabídku zboží z oblasti stolování, kuchyňských potřeb, potřeb pro domácnost a kultury bydlení. Vystavovat zde budou své nejnovější designové trendy pro nadcházející rok výrobci skla, porcelánu, keramiky, příborů, drobných elektrických spotřebičů.

Sekce Living je na Ambiente místem setkání designérů interiérů - nábytku, bytových doplňků, bytových textilií i avantgardního designu.

Sekce Giving nabízí přehlídku těch nejlepších nápadů v segmentu dárkových produktů. Expozice dárkových předmětů je přehledně strukturovaná a těší se širokému záběru produktů – od rychloobrátkového zboží až po vzácné unikáty. 

Na tuto akci CzechTrade poskytuje malým a středním podnikům (max. do 250 zaměstnanců) v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) v projektu Design pro konkurenceschopnost podporu formou zvýhodněné služby až do výše 130.000 CZK, při participaci min. 50 % uznatelných výdajů.

Příjem přihlášek do projektu bude ukončen dne 30. 10. 2020. 

Více informací o projektu včetně dokumentů ke stažení naleznete na webu CzechTrade - http://www.czechtrade.cz/programy-eu/oppik/.   

Kontakt a přihlášení: Zuzana Sedmerová– manažerka projektu DESIGN, zuzana.sedmerova@czechtrade.cz, + 420 724 009 829

Termín: 17. 4. 2021 - 20. 4. 2021
Druh akce: Veletrh Design
Místo konání: Frankfurt nad Mohanem, Německo
Oborová specializace: Design
Teritoriální zaměření: Německo
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Bc. Sedmerová Zuzana
Bc. Zuzana Sedmerová
vedoucí manažerka projektu „Design pro konkurenceschopnost" financovaného z OP PIK
zuzana.sedmerova@czechtrade.cz M: +420 724 009 829