AUTOMOTIVE CEE DAY Opole 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu Automotive CEE Day 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků ve strojírenském průmyslu.

Kontraktační burza Automotive CEE Day se koná už pošesté a je setkáním mezi subdodavateli a zadavateli objednávek v automobilovém průmyslu. Automotive CEE Day poskytuje interaktivní platformu předjednaných schůzek pro všechny účastníky dle jejich vlastního výběru. Dvoudenní program pak nabízí účastníkům realizaci těchto schůzek včetně možností uzavírání důležitých smluv.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Účast v B2B jednáních (dle předem naplánovaného harmonogramu)
  • Účast na večerním banketu
  • Občerstvení (celodenní coffee break a lunch)
  • Asistence v průběhu konání akce pracovníků Czech Trade, dle přání pomoc při jednáních s Vašimi obchodními partnery.
  • BONUS POUZE PRO FIRMY Z ČR – prezentace společnosti ve společné expozici CŘ s možností vystavení propagačních materiálů a prostorem pro další jednání zdarma.
  • Rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se možných forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti akce pro váš výrobek/službu a poradíme, jak se nejlépe na kontraktační burzu připravit
  • Cena platí pro jednoho účastníka.
  • Cena: 7 000,- Kč + DPH (při přihlášení do 25. 1. 2019)
  • Cena: 8 240,- Kč + DPH (při přihlášení do 22. 2. 2019)
  • Cena: 9 480,- Kč + DPH (při přihlášení po 22. 2. 2019)

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu Automotive CEE Day 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 15.3.2019.

Termín: 28. 3. 2019 - 29. 3. 2019
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Opole, Polsko
Oborová specializace: Automobilový průmysl
Teritoriální zaměření: Polsko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Bc Rygl Kryštof
Mgr. Bc Kryštof Rygl
Exportní konzultant
krystof.rygl@czechtrade.cz T: +420 224 907 584
M: +420 724 766 565

Odborný garant

CzechTrade Polsko

Bc. Holeksová Magdalena
Bc. Magdalena Holeksová
Vedoucí zahraniční kanceláře