AUTOSTRADA 2017

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na prestižním mezinárodním veletrhu Autostrada 2017.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb pro zvýšení šancí na úspěšný vývoz klienta. Patří sem např. oslovení polských potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

Veletrh Autostrada je název XXIII. ročníku mezinárodního veletrhu silničního stavitelství, který pořádají Veletrhy Kielce. V roce 2016 se akce účastnilo 471 firem z 21 zemi světa a navštívilo ji přes 14 000 odborníků. 

PROČ SE INVESTICE DO AUTOSTRADY VYPLATÍ?

 • VELETRH AUTOSTRADA 2017 zahrnuje vše, co je zapotřebí při výstavbě a údržbě silniční sítě, od strojů a materiálů pro výstavbu silnic, mostů, nadjezdů, tunelů, benzínových stanic až po značení, dopravní infrastrukturu a provozování silnic a dálnic.
 • AUTOSTRADA 2017 se koná pod záštitou Ministerstva infrastruktury Polské republiky a polského ŘSD (Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad GDDKiA).
 • Veletrh se koná každoročně a letos se při jeho už XXIII. Ročníku v Kielcích tradičně setkají NEJDŮLEŽITĚJŠÍ HRÁČI SILNIČNÍHO STAVITELSTVÍ V POLSKU.
 • Na začátku ROKU 2017 polské ŘSD vykazují mj. následující číselné údaje: 1300 KM SILNIC VE VÝSTAVBĚ,  700 KM NOVÝCH SILNÍC ČEKÁ NA TENDRY.  
 • V roce 2017 budou pokračovat práce na posledních úsecích dálnice A1, která spojuje Ostravu z Gdaňském. V lednu 2017 Evropská komise schválila 315 mil. EUR na propojení úseku Częstochowa – Pyrzowice. Letos bude také vyhlášeno ŠEST TENDRU NA VÝSTAVBU ÚSEKU DÁLNICE A1 MEZÍ MĚSTY PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – CZĘSTOCHOWA (81 KM). Částka, se kterou polské ŘSD na výstavbu toto úseku počítá, je 3,2 mld. PLN. Dálnice A1 by měla byt hotova v roce 2020.
 • Souběžně s veletrhem Autostrada se v sousedících prostorách konají veletrhy MASZBUD (stavební stroje a speciální doprava), TRAFFIC – EXPO – TIL (letištní technologie a infrastruktura letišť),  ROTRA (užitková vozidla) a  EUROPARKING (parkovací technika a parkomaty).

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME VÝHODNOU VARIANTU OSOBNÍ NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

OSOBNÍ PREZENTACE

 • Prezentace Vaší společnosti v českém společném stánku na ploše 8 m2/firma.
 • Osobní asistence během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s Vašimi obchodními partnery (dle volných kapacit).
 • Logistická pomoc při výběru a zajištění hotelu a transportu.
 • Jeden vystavovatelský a jeden parkovací průkaz pro firmu (v případě účasti vice zástupců prosíme dohodnout podmínky s gestorem akce).
 • Stolek se 3 židlemi pro jednání, infopult, stojan na katalogy, společné zázemí.
 • Výstupem této služby pro Vaši firmu bude závěrečná zpráva včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.
 • CENA: 35 000,- Kč + DPH.

KATALOGOVÁ PREZENTACE

 • Prezentace firmy prostřednictvím zástupců CzechTrade Katowice formou katalogů/prezentačních materiálů, ceníků, informací o firmě a produktech.
 • Výstupem této služby pro Vaši firmu bude seznam získaných relevantních kontaktů včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.
 • CENA: 10 000,- Kč + DPH. 

DOPLŇKOVÁ ASISTENCE – INDIVIDUÁLNÍ VYHLEDÁNÍ A OSLOVENÍ KLIENTŮ PŘED AKCÍ

 • Navrhujeme doplnit akci individuální službou, např. individuální oslovení klientů s nabídkou spolupráce a pozvánkou na veletrh k jednání, organizace schůzek na stánku, speciální prezentace firmy atd. Standardně obsahuje vyhledání cca 15 firem z oboru, předání nabídky ke spolupráci a pozvánky k jednání na veletrhu nebo návrh na jednání v jeho průběhu, ověření zájmu o spolupráci a jednání během veletrhu. 
 • CENA: 15 000,- Kč + DPH. 

Nad rámec výše uvedených standardních služeb je možné zajistit rozšíření plochy a jednacího prostoru, resp. doplňkové služby, instalaci obrazovky pro promítání či umístění vitrín pro exponáty na stánku, účast dalšího zástupce firmy a další záležitosti. Toto je možné objednat po přesné specifikaci a dohodě s gestorem akce. 

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu AUTOSTRADA 2017 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu a poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 28. 2. 2017.

Termín: 9. 5. 2017 - 11. 5. 2017
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Kielce, Polsko
Oborová specializace: Dopravní prostředky ostatní, manipulační prostředky a zařízení
Stavebnictví a stavební materiály
Teritoriální zaměření: Polsko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Stolařová Marta
Mgr. Marta Stolařová
Exportní konzultant
marta.stolarova@czechtrade.cz T: +420 224 907 552
M: +420 725 763 172

Odborný garant

CzechTrade Katowice

Bc. Holeksová Magdalena
Bc. Magdalena Holeksová
Vedoucí zahraniční kanceláře
magdalena.holeksova@czechtrade.cz T: +48323511180
M: +420606338916