Bauen&Energie Wien 2020

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu BAUEN & ENERGIE WIEN 2020.

Veletrh Bauen & Energie se koná každým rokem a nabízí prestižní expozici v oblasti stavebnictví a energetiky. Tato akce poskytuje vystavujícím firmám přímé obchodní příležitosti a každoročně potvrzuje její oblíbenost rekordní návštěvnost i zastoupení sektorových nákupčích.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Plocha viz níže na společné expozici (celková expozice má dispozici rohovou – otevřená z 2 stran)
 • Zajištění připojení energií (elektřina 6kW 1 fázové 230 V; voda)
 • Stavba expozice včetně grafiky na stěny, umístění loga do štítu, osvětlení, připojení k internetu a vybavení nábytkem – uzamykatelná skříňka, jednací pult s barovou židlí, jednací stůl se 4 židlemi (změny jsou možné po odsouhlasení)
 • 2 ks vystavovatelských průkazů a 1 parkovací karta (pro celou dobu veletrhu) na firmu
 • Základní občerstvení
 • Logistická pomoc při výběru a zajištění vašeho hotelu a transportu
 • Vytvoření stručného profilu vaší firmy v němčině na základě dodaných materiálů a jeho zveřejnění včetně loga na webových stránkách kanceláře ve Vídni
 • Zařazení do katalogu vystavovatelů – podmínkou je včasné přihlášení firmy u CzechTrade
 • Osobní asistence během veletrhu
 • Cena: 73 000,- Kč + DPH za 7 m2
 • Cena: 146 000,- Kč + DPH za 14 m2 

Dohromady veletrh přivítal v roce 2019 více než 40.000 návštěvníků, zájemců o stavbu, rekonstrukci nebo vylepšení bydlení, ale taky odborníky z oblasti stavebnictví, energetiky, kteří spolu sdíleli poznatky o tom, jak se vyvíjí stavební sektor kupředu, jaké jsou potřeba inovace (¾ návštěvníků jsou vážní zájemci).

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu BAUEN & ENERGIE WIEN naleznete v přiložené pozvánce. Rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu a poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 31. 10. 2019.

Termín: 20. 2. 2020 - 23. 2. 2020
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Vídeň, Rakousko
Oborová specializace: Energetika
Stavebnictví a stavební materiály
Teritoriální zaměření: Rakousko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Ing. Šebelová Markéta
Ing. Markéta Šebelová
Exportní konzultant
marketa.sebelova@czechtrade.cz T: +420 224 907 591
M: +420 724 966 518

Odborný garant

Mgr. Degťar Vladimír
Mgr. Vladimír Degťar
Exportní konzultant - senior
vladimir.degtar@czechtrade.cz T: +420 224 907 557
M: +420 601 383 459