China Education Expo 2018 (Guangzhou)

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu CHINA EDUCATION EXPO 2018, který pokrývá širokou škálu služeb ve vzdělávání.

Veletrh China Education Expo se koná již po osmnácté a stal se největším náborovým veletrhem v Číně. Přivádí dohromady více než 600 institucí a dohromady okolo 50 000 studentů a rodičů na veletrhy v Pekingu, Chengdu, Guangzhou a do Šanghaje.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Prezentace Vaší instituce na českém pavilonu s uceleným designem pod hlavičkou iniciativy „STUDY IN THE CZECH REPUBLIC“.
  • Mailingová akvizice čínských vzdělávacích institucí a agentur před veletrhem se záměrem podchytit zájem o setkání v průběhu výstavy.
  • Propagace před akcí, zejména na cizojazyčných internetových stránkách zahraničních kanceláří CzechTrade v Číně a ZÚ ČR v Pekingu.
  • Osobní asistenci během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade, ZÚ Peking a zahraniční spolupráce při jednáních na stánku.
  • Stolek se židlemi pro jednání a využití společného zázemí stánku.
  • Zajištění vystavovatelských průkazů.
  • Logistickou pomoc při výběru a zajištění Vašeho hotelu a transportu.
  • Pomoc s překlady propagačních materiálů do čínštiny.
  • Doprovodné akce v rámci veletrhu (seminář, prezentace).
  • Cena: 46 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu CHINA EDUCATION EXPO 2018 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 15. 8. 2018.

Termín: 25. 10. 2018
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Guangzhou, Čína
Oborová specializace: Služby
Teritoriální zaměření: Čína
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Ing. Drvotová Kateřina
Ing. Kateřina Drvotová
exportní konzultant
katerina.drvotova@czechtrade.cz T: +420 224 907 581
M: +420 724 941 755

Odborný garant

CzechTrade Kanton (Guangzhou)

Ing. Červinka Aleš
Ing. Aleš Červinka
Ředitel regionálního centra
ales.cervinka@czechtrade.cz M: +8613524572386