CHINA HI-TECH FAIR 2016

Výstava China Hi-Tech Fair v Shenzhenu je nejvýznamnější a největší technologický veletrh v celé Číně. Organizuje ho místní vláda a díky tomu, že jihočínský Shenzhen je považován za čínské Sillicon Valley, koncentruje se zde velké množství hi-tech firem – sídlo zde mají největší čínské technologické firmy jako např. Huawei, Tencent, ZTE, BYD, ale jsou zde zastoupeny i malé a střední inovativní firmy, sídlí zde technologické univerzity, a rovněž se zde nachází i největší start-up centrum v Číně. Českým firmám se zde tedy nabízí široké spektrum možností spolupráce s čínskými společnostmi.

 

Letos se bude jednat již o 18. ročník tohoto významného technologického veletrhu, výstavní plocha bude mít více než 100.000 m2, účastnit se bude okolo 3.000 vystavovatelů a očekává se návštěva více než 500.000 návštěvníků. Díky tomu, že se jedná o největší technologický veletrh v Číně, nazývá se rovněž:

“No.1 Technology Show in China”

 

Výstava se zaměřuje na prezentaci nejnovějších produktů a technologií v různých odvětvích jako např. IT, obnovitelné zdroje energie, elektrotechnika, automobilový průmysl, enviromentální technologie, atd. V rámci veletrhu se bude konat celá řada odborných konferencí a seminářů, kterých se budou moci české firmy rovněž aktivně zúčastnit.

 

Na výstavě jsme se rozhodli zorganizovat ve spolupráci s ambasádou ČR v Pekingu společný český pavilon, kde hodláme prezentovat české hi-tech produkty a vyspělé technologie z širokého spektra oborů. Zároveň nabízíme českým firmám možnost prezentací na odborných fórech a seminářích + návštěvu největších čínských společností v Shenzhenu.

Česká expozice bude financována ze zdrojů agentury CzechTrade a zároveň za finančního přispění ZÚ Peking v rámci projektu ekonomické diplomacie MZV ČR.

 

Čínský trh s novými technologiemi je jedním z nejrychleji rostoucích na světě a v současnosti velmi perspektivní I pro zahraniční společnosti z širokého spektra technologických oborů jako např. IT, obnovitelných zdrojů energie a elektrotechnického průmyslu, ale i automobilového průmyslu, enviromentální technologie a dalších hi-tech oborů. České firmy mají vzhledem ke své dlouhé tradici, vysoké kvalitě svých produktů/technologií a bohatým zkušenostem rozhodně Číně co nabídnout, řada českých společností je již na čínském trhu aktivní nebo se alespoň o proniknutí na tento specifický trh intenzivně pokouší.

 

CO NABÍZÍME ČESKÝM FIRMÁM

Připravili jsme pro Vás výhodné varianty účasti a doprovodných asistenčních služeb.

PODMÍNKY ÚČASTI

včasné vyplnění a odeslání závazné přihlášky

uhrazení účastnického poplatku

včasné doručení požadovaných firemních materiálů

důležité – doporučujeme dostatečný časový prostor pro přípravné práce na B2B jednání, minimálně dva až tři měsíce před akcí

 

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím kontaktujte Marka Jentschkeho z agentury CzechTrade anebo přímo naši kancelář v Guangzhou, rádi s Vámi daný projekt prodiskutujeme.

Termín: 16. 11. 2016 - 21. 11. 2016
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Shenzhen, Čína
Oborová specializace: Elektronika a elektrotechnika
Software a ICT služby
Energetika
Teritoriální zaměření: Čína
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Jentschke Marek
Mgr. Marek Jentschke
marek.jentschke@czechtrade.cz T: +420 224 907 584
M: +420 727 871 639

Odborný garant

CzechTrade Kanton (Guangzhou)

Ing. Červinka Aleš
Ing. Aleš Červinka
Ředitel regionálního centra
ales.cervinka@czechtrade.cz M: +8613524572386