CzechTrade poprvé na stavebním veletrhu FOR ARCH 2020

Letos jsme Vám poprvé osobně k dispozici na největším stavební veletrhu v České republice FOR ARCH (služby a produkty v oblasti stavebnictví, stavebních materiálů a všech doplňkových služeb).

Tento 31. ročník se koná od 22. do 26. září 2020, http://forarch.cz/

Přijďte za námi na stánek CzechTrade (hala 1, stánek 118), kde prodiskutujeme Vaše exportní záměry a doporučíme řešení, představíme nové bezplatné služby včetně dotačních projektů, poradíme Vám jak díky zapojení průmyslového designu můžete zvýšit hodnotu svého výrobku a tím i šance na úspěchy v zahraničí.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O VSTUPENKU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA EMAILU: nikola.palinkova@czechtrade.cz 

V rámci veletrhu pro Vás budeme realizovat i dva semináře:

  • 22.9.20 14:30 - 15:30
    Inovativní řešení produktu jako jeden z klíčů k úspěchu na zahraničních trzích - chytré víceúčelové ploty AITAA system/ designový městský mobiliář mmcité / prosazení produktu na zahraničních trzích se zaměřením na Velkou Británii / aktivity CzechTrade pro české exportéry a konkrétní příležitosti ze zahraničních trhů.

    Seminář je vhodný pro výrobce či designéry, kteří hledají inspiraci pro inovaci svých produktů. Dále české firmy s exportními záměry, které se chtějí dozvědět více o možnostech nabízených státem při prosazování jejich výrobku nebo služby v zahraničí.

  • 23.9.20 13:30 - 14:30
    Nové materiály a jejich použití v souladu s principy cirkulární ekonomiky - knihovna materiálů materiÓ Prague / služby a dotační aktivity CZECHTRADE | DESIGN PRO EXPORT

    Seminář je vhodný pro výrobce či designéry, kteří hledají inspiraci pro inovaci svých produktů v oblasti výběru výrobních materiálů s aspektem udržitelnosti. Zajímají se více o design management -> implementaci designu do výrobního procesu a možnosti podpory státu právě v oblasti propojování výrobních firem s profesionálními designéry. Zároveň pak možnosti dotací na tyto služby včetně dotace na prezentaci firmy na specializovaných zahraničních veletrzích.

Účast na seminářích je bezplatná a přihlásit se můžete prostřednictvím emailu: nikola.palinkova@czechtrade.cz. Prosím uveďte, o jaký z výše uvedených seminářů máte zájem.

VŠICHNI PŘIHLÁŠENÍ ÚČASTNÍCI SEMINÁŘE/SEMINÁŘŮ OD NÁS OBDRŽÍ EMAILEM VSTUPENKU ZDARMA.

 

Datum konání: 22. 9. 2020 - 26. 9. 2020
Druh akce: Akce s účastí CzechTrade
Místo konání: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany, Česká republika
Oborová specializace:
Teritoriální zaměření:

Organizační garant

Ing. Palinková Nikola
Ing. Nikola Palinková
Odborný marketingový pracovník