Dodavatelské fórum pro Schäfer Shop 2019

Německá obchodní firma pro zařízení obchodních a podnikových prostor Schäfer Shop hledá české dodavatele nábytku, zařízení a vybavení kanceláří, skladů a obchodů. Firma Schäfer Shop působí mezinárodně, má roční obrat přes 250 mil. Eur a již přes 1,3 milionu zákazníků. Hlavní činností firmy je prodej nábytku a zařízení pro kanceláře, sklady a obchodní prostory. Firma realizuje 70 % svého nákupu v Německu a hlavní obchodní oblastí je zařízení a nábytek pro sklady a kanceláře ve střední a vyšší cenové kategorii, vč. prémiových designových produktů.

Firma se v současnosti rozvíjí také o oblast poradenských a plánovacích služeb s větší přidanou hodnotou pro výstavbu a zařízení obchodních prostor. Firma obchoduje jak s výrobky pod vlastní privátní značkou, se značkovými produkty, tak i s produkty bez uvedení značky výrobce.

Mezi hlavní poptávané výrobkové kategorie se řadí -kancelářský nábytek a vybavení; skladové a prodejní vybavení; prémiový segment.

Poptávané výrobky a kategorie:

  • Kancelářský nábytek a vybavení – cenová kategorie nízká-střední-vysoká.
    (portfolio stolů, mobilních zásuvek, skříní, nábytkových řad, židlí, polic, recepčních pultů, vybavení šaten, trezorů, marketingových pomůcek, dělících zástěn a cateringového nábytku)

https://www.schaefer-shop.de/bueromoebel-ausstattung

  • Zařízení a vybavení skladů a obchodů – cenová kategorie nízká-střední-vysoká
    (portfolio organizérů a boxů, policových systémů, ocelových skříní, přepravních zařízení, kontejnerů a záchytných van, šatních skříní, sanitárního vybavení, pracovních židlí, žebříků, pracovních stolů a značení, nářadí a ochranných pracovních pomůcek, zařízení pro čištění a úklid)

https://www.schaefer-shop.de/lager-betrieb

  • Prémiový segment – komplexní služba návrhu a realizace obchodních a kancelářských prostor na klíč. Další rozvoj této služby je plánován na následující dva roky.

    Pro tyto služby chce firma využít nejen standardní dodavatele konkrétních výrobků, nýbrž přímo specializované výrobce a dodavatele prémiového nábytku a stavebnin (podlahy, dekorace aj.)

https://www.schaefer-shop.de/premiumservice-bueroplanung

V případě zájmu žádáme o vyplnění přiloženého dotazníku „Company Profile_Schäfer Shop“ (žádáme vyplnit v NJ nebo AJ). Na jehož základě bude nákupčí hodnotit a vybírat své potenciální dodavatele.

Vyplněné profily, prosím, zasílejte na adresu dusseldorf@czechtrade.cz nejpozději do 4. 3. 2019.

Nákupčí následně vyhodnotí profily zainteresovaných uchazečů. Vybrané firmy budou mít příležitost hovořit individuálně s nákupčími zodpovědnými za dané produktové kategorie v rámci dodavatelského fóra v květnu v Praze.

Představení českých dodavatelů je bezplatné, setkání vybraných firem s nákupčími firmy v ČR bude symbolicky zpoplatněno.

Termín: 1. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Druh akce: Sourcing Day
Místo konání: Praha, Česká republika
Oborová specializace: Stavebnictví a stavební materiály
Teritoriální zaměření: Německo
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Ing. Markéta Šebelová
exportní konzultant
marketa.sebelova@czechtrade.cz T: +420 224 907 591
M: +420 724 966 518

Odborný garant

CzechTrade Düsseldorf

Mgr. Jareš Adam
Mgr. Adam Jareš
ředitel regionálního centra
adam.jares@czechtrade.cz T: +4921159825684
M: +49(0)1741454745