Dodavatelské fórum pro společnost DAHLHAUSEN

Centrála agentury CzechTrade ve spolupráci se svým německým zastoupením v Düsseldorfu pořádají dodavatelské fórum pro významného německého distributora medicínských výrobků, P.J. Dahlhausen & Co. GmbH, které se uskuteční na podzim 2017 v Praze.

České firmy budou mít příležitost hovořit individuálně s jednatelem společnosti Dahlhausen a diskutovat o možnostech vzájemné spolupráce.

Profil společnosti Dahlhausen

Společnost Dahlhausen je rodinný podnik s tradicí od roku 1854. Firma zaměstnává 480 lidí s ročním obratem 100 mil. EUR.
Sortiment společnosti Dahlhausen zahrnuje více než 3000 různých medicínských produktů, přičemž část svého produktového portfolia firma sama vyrábí. Jde zejména o medicinskou techniku a výrobky v oblasti anestezie, chirurgie, antidekubitních výrobků, gynekologie, kardiologie, intenzivní starostlivost, oftalmologie, ortopedie, traumatologie, sterilizace a hygieny, ultrazvuku a diagnostiky.

Firma Dahlhausen exportuje do celé Evropy, Chile, Brazílie, Kolumbie, Saudské Arábie, Ománu, Spojených arabských emirátů, Jihoafrické republiky, Jordánska, nově i do Číny a je zalistována u největších dodavatelů zdravotnického vybavení a spotřebních materiálů do nemocnic, klinik a pečovatelských center. Je též členem Evropské aliance distributorů zdravotnických prostředků – EMDDA.

Poptávané jsou následující produktové kategorie:

  • Anestezie 
  • Chirurgie
  • Spotřební zdravotnické materiály

Firma má zájem o spolupráci pouze s těmi výrobci, kteří jsou ochotni prodávat pro privátní značkou německé firmy.

Zájemci o představení společnosti Dahlhausen se mohou hlásit s vyplněným dotazníkem „Company Profile_Dahlhausen“ (žádáme vyplnit v AJ nebo v NJ).
Vedení společnosti vyhodnotí profily zainteresovaných uchazečů. Vybrané firmy budou následně pozvány ke konkrétním termínovaným jednáním do Prahy na podzim 2017.
Vyplněné profily prosím zasílejte gestorce akce na adriana.dohnalova@czechtrade.cz a v kopii na dusseldorf@czechtrade) nejpozději do 7.9.2017.
Přizvány na jednání budou pouze ty firmy, jejichž profily jednatel společnosti vyhodnotí jako perspektivní. Představení dodavatelů je bezplatné. Účast na setkání s německou firmou bude zpoplatněna částkou 2 000 Kč.

Termín: 1. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Druh akce: Sourcing Day
Místo konání: Praha, Česká republika
Oborová specializace: Zdravotnická technika
Teritoriální zaměření: Německo
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

PhDr. Dohnalová Adriana
PhDr. Adriana Dohnalová
Exportní konzultant - senior
adriana.dohnalova@czechtrade.cz T: +420 224 907 544
M: +420 724 966 504

Odborný garant

CzechTrade Düsseldorf

Mgr. Jareš Adam
Mgr. Adam Jareš
Vedoucí zahraniční kanceláře
adam.jares@czechtrade.cz T: +4921159825684
M: +49(0)1741454745