Dodavatelské fórum pro thyssenkrupp

CzechTrade ve spolupráci se svým německým zastoupením v Düsseldorfu hledá v České republice dodavatele pro německý průmyslový koncern thyssenkrupp Industrial Solutions AG, který pro svého mexického obchodního partnera AHMSA buduje koksovnu v Mexiku. Financování projektu je zaštítěno ocelářským podnikem Primetals Poland, čímž pro německého partnera vzniká povinnost všechny nákupčí aktivity provést na území Polska nebo České republiky.

Společnost thyssenkrupp Industrial Solutions AG je světově významným dodavatelem průmyslových zařízení, zaměstnává více než 21 000 pracovníku ve více než 70 pobočkách. Samotná výstavba koksovny v Mexiku probíhá v rámci dvou projektů, v rámci nichž je plánována výstavba zcela nových koksárenských baterií s více než 50 pecemi.

Mezi poptávané produktové skupiny patří zejména:

  • odlitky
  • svařence
  • rámy
  • a další investiční strojírenské celky

Přesný přehled získáte z přiložených výkresů na portále Businessinfo: http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/odlitky-svarence-a-strojirenske-celky-pro-102524.html

V případě zájmu o představení centrálnímu nákupu firmy prosíme o vyplnění přiloženého dotazníku, na jehož základě budou nákupčí vybírat vhodné dodavatele. Vyplněný dotazník „Supplier Profile“ zašlete na adresu: dusseldorf@czechtrade.cz.

Žádáme o zaslání vyplněných profilů nejpozději do 28. 2. 2018.

Nákupčí společnosti následně vyhodnotí profily dodavatelů a my Vás budeme informovat o dalším postupu, zda jste byli vybráni pro osobní jednání na začátku dubna 2018 v ČR.

Představení nákupčím prostřednictvím vyplněných profilů je bezplatné. Účast na setkání s nákupčími bude symbolicky zpoplatněna.

Termín: 26. 3. 2018 - 30. 3. 2018
Druh akce: Sourcing Day
Místo konání: Praha, Česká republika
Oborová specializace: Strojírenství - výroba strojů a techniky
Teritoriální zaměření: Německo
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Ing. Ševčík Bohumil
Ing. Bohumil Ševčík
Exportní konzultant
bohumil.sevcik@czechtrade.cz T: +420 224 907 515
M: +420 725 732 399

Odborný garant

CzechTrade Düsseldorf

Mgr. Jareš Adam
Mgr. Adam Jareš
Vedoucí zahraniční kanceláře
adam.jares@czechtrade.cz T: +4921159825684
M: +49(0)1741454745