E-COMMERCE - unikátní vstup na ČÍNSKÝ trh v Praze

Agentura CzechTrade ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a Velvyslanectvím ČR v Pekingu připravila ojedinělý projekt fungující na principu Cross-Border E-commerce (CBEC), který umožňuje vstupu českým společnostem se svými výrobky na perspektivní čínský trh, a to bez jinak nákladných a nezbytných dovozních certifikací.

Cílem tohoto projektu je zpřístupnit kvalitní české výrobky (především z řad spotřebního a potravinového zboží) zájemcům z řad čínské veřejnosti. Toto se bude dít na dvou základních úrovních. Výrobky budou zpřístupněny a propagovány na všech jmenovaných CBEC platformách: Tmall Global (ww.tmall.hk), Kaola (www.kaola.com), Xiaohongshu (www.xiaohongshu.com), JD Worldwide (www.jd.hk) a v Číně s naprosto drtivou převahou nejpopulárnější a nejužívanější sociální síť Wechat, a to ve spolupráci s čínským zprostředkovatelem a realizátorem.

Seminář se vztahuje k akci: https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/prodej-vybranych-ceskych-znacek-na-cinskych-cross-border-e-commerce-platformach

Web a prezentace budou uzpůsobeny čínským požadavkům a představám čínských zákazníků. Bude zajištěn denní provoz portálů včetně zákaznického servisu v čínském jazyce a samozřejmě i překlad veškerých informací o výrobcích do čínštiny.

obory-e-commerce Čína.jpg

Pokud byste se rádi o této příležitosti dozvěděli více, nabízíme Vám k dispozici tento seminář vedený paní Mgr. Martinou Paříkovou, vedoucí oddělení regionální sítě CzechTrade ve spojení s paní Kateřinou Ďurovou, zástupkyni zahraniční kanceláře v Pekingu.

Stejná akce bude probíhat i v dalších regionálních městech:
Brno - 23.5.2019
Olomouc - 28.5.2019

Kód semináře: 3602
Termín: 4. 6. 2019
Druh akce: Odborný seminář
Místo konání: CzechTrade, Dittrichova 21, 12801 Praha 2, Česká republika
Doba konání: 10:00-13:00
Cena: 0 Kč
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Denisa Číhalová
Regionální exportní konzultant
denisa.cihalova@czechtrade.cz M: +420 720 071 309
Mgr. Paříková Martina
Mgr. Paříková Martina
Exportní konzultantka CzechTrade
Ing. Ďurove Kateřina
Ing. Ďurove Kateřina
Vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade Peking