E-MEET EXPORT 2021

Celosvětové online konzultace na exportní témata
23.-25.6.2021

Jak najít vhodného obchodního partnera v zahraničí, jakou zvolit formu vstupu na trh nebo jaké jsou konkrétní příležitosti ve vašem oboru vám přímo z teritorií pomohou řešit ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade a ekonomičtí diplomaté Ministerstva zahraničních věcí (MZV).

K dispozici budou všechny zahraniční kanceláře CzechTrade s informacemi ze 60 teritorií a vybraní ekonomičtí diplomaté MZV.

E-MEET EXPORT 2021 je společná aktivita Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí, Svazu průmyslu a dopravy a agentury CzechTrade.

Ve dnech 23. – 25. 6. 2021 nabízíme podnikatelům:

 • online konzultace s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade, ekonomickými diplomaty MZV;
 • osobní konzultace s odborníky Klientského centra pro export (v pražské centrále CzechTrade);
 • dne 24. 6. 2021 osobní konzultace s odborníky Design centra CzechTrade (v pražské centrále CzechTrade).

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

 • Délka jedné konzultace je 25 minut.
 • Přihlásit se můžete až na 8 jednání se zahraničními kancelářemi CzechTrade, ekonomickými diplomaty CzechTrade.
 • Přihlásit se dále můžete na osobní jednání s odborníky KCE a Design centra CzechTrade, bez omezení.
 • Účast na akci je zdarma, avšak je nutná předchozí rezervace.
 • Po uskutečnění rezervace vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní konkrétní termíny vašich jednání.
 • Před konáním samotných online konzultací obdržíte email s pozvánkou na jednání a odkazem na online schůzku, nejpozději jeden den předem.
 • Technické vybavení: PC, notebook či telefon s internetovým připojením; sluchátka/reproduktor s mikrofonem.
 • Použitá technologie Microsoft Teams

Paralelně s akcí E-MEET EXPORT 2021 mohou podnikatelé využít osobní jednání s ekonomickými diplomaty MZV organizované Svazem průmyslu a dopravy. Přihlásit se na osobní konzultace 

Ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade dlouhodobě působí přímo v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří, než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.


Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na https://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet. V profilu každé země jsou uvedené perspektivní exportní obory.

Přihlášení na akci

Vyplňte, prosím, níže uvedený formulář a my Vás budeme kontaktovat. Rezervace je platná až po potvrzení pracovníkem agentury CzechTrade.

Termín: 23. 6. 2021 - 25. 6. 2021
Cena: 0 Kč

Objednatel

*
*
*
*
*
*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*
*
*

Účastníci

*
*
*
*
*

Preferuji konzultace

Označte země, u kterých máte zájem o jednání se zahraničními zástupci agentury CzechTrade

Maximální počet konzultovaných zemí pro jednu firmu je 8.Více o zpracování osobních údajů v agentuře CzechTrade se dozvíte zde.
Termín: 23. 6. 2021 - 25. 6. 2021
Druh akce: Meeting Point
Místo konání: online, Česká republika
Oborová specializace:
Teritoriální zaměření: Albánie, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Belgie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Chile, Chorvatsko, Čína, Dánsko, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Ghana, Gruzie, Indie, Indonésie, Irsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Kazachstán, Kolumbie, Korejská republika, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Maroko, Mexiko, Německo, Nigérie, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Peru, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Senegal, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké, Srbsko, Švédsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie, Vietnam
Cena: 0 Kč
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Ing. Palinková Nikola
Ing. Nikola Palinková
Odborný marketingový pracovník