European Coatings Show 2023 - NOVUMM 2023/009N

EUROPEAN COATINGS SHOW 

28.3. - 30.3.2023, Norimberk, Německo

Veletrh ECS přináší pravidelně inovace v oblasti nátěrových hmot. Každé dva roky se tu setkávají odborníci z oboru výroby barev, nátěrů, lepidel a tmelů, producenti průmyslových aditiv a chemických produktů, i nejrůznější průmyslový zpracovatelé a zástupci z oblasti vědy a výzkumu. Ti všichni diskutují nejnovější trendy v průmyslu.

Aktuální statistiky:

  • 94 % vystavovatelů zde v minulých ročnících navázalo nové obchodní kontakty
  • 87 % vystavovatelů uskutečnilo následné nové obchody
  • 54 % návštěvníků přichází z EU, 16 % ze zbytku Evropy, 22 % z Austrálie/Oceánie, Asie a Afriky a 7 z Amerického kontinentu

Veletrh je zařazen mezi podporované akce v rámci projektu NOVUMM spolufinancovaného z OPPIK. Na svou účast mohou firmy čerpat podporu až do výše 80.000 Kč (povinná participace firmy je 50 % nákladů). Dotace je určena malým a středním výrobním podnikům (MSP) se sídlem či provozovnou mimo Prahu. Podmínky projektu a další informace naleznete na webových stránkách agentury CzechTrade: www.czechtrade.cz/programy-eu/oppik/novumm

Firmy se mohou na veletrhu prezentovat v rámci společné expozice organizované agenturou CzechTrade, nebo na samostatných firemních expozicích.

1) Účast v rámci společné české expozice CzechTrade

Agentura CzechTrade zajistí rezervaci plochy a technické přípojky. Dodavatel (stavitel a organizátor expozice) zajistí výstavbu stánku (vybavení, grafiku, zázemí, kuchyňku). Minimální počet účastníků jsou 3 firmy.

2) Samostatná účast s dotací

V případě splnění podmínky tří firem na společné expozici, je možné podpořit samostatné vystavovatele na individuálních stáncích. Vystavovatel si sám zajistí rezervaci plochy a výstavbu expozice. Plocha je fakturována na CzechTrade. 

Kontaktní osobu na CzechTrade je Ing. Michaela Dvořáková, tel.: 224 907 546, michaela.dvorakova@czechtrade.cz


Termín: 28. 3. 2023 - 30. 3. 2023
Druh akce: Veletrh NOVUMM
Místo konání: Norimberk, Německo
Oborová specializace: Chemický průmysl
Teritoriální zaměření: Německo
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Ing. Dvořáková Michaela
Ing. Michaela Dvořáková
Manažerka aktivity pro projekt "NOVUMM" financovaný z OP PIK
michaela.dvorakova@czechtrade.cz T: +420 224 907 546
M: +420 724 863 411