GITEX 2018

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu GITEX 2018, který pokrývá širokou škálu výrobků z oblasti technologií a ITC.

Veletrh GITEX se vrací v roce 2018 po třicáté osmé. Tento největší veletrh pro sektor ICT v regionu Blízkého východu, Afriky a Asie je určen zejména odborné veřejnosti. Svými produktovými kategoriemi pokrývá GITEX Technology Week komplexně sektor ICT a přidružených produktů a služeb.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Osobní pětidenní účast na vlastní vybavené ploše 6 m2 v rámci společného stánku pod hlavičkou České republiky – stánek je bez společného zázemí
  • Kompletní zajištění veškerých organizačních záležitostí spojených s účastí na veletrhu
  • Asistenční služby zahraniční kanceláře před veletrhem a v jeho průběhu (zajištění a osobní předání vystavovatelských průkazů, směřování zájemců na stánek)
  • Pomoc se zajištěním ubytování
  • Základní vybavení plochy vystavovatele (infopult, stůl a tři židle, stojan na katalogy)
  • Grafické zpracování prostoru vystavovatele na společném stánku – polep dle dodaného designu (šíře stěny stánku a výška 1,5 m)
  • Základní občerstvení na stánku
  • Další případné požadavky na dovybavení stánku budou předmětem dofakturace
  • Cena: 114 000,- Kč + DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu GITEX 2018 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

VELETRH JE JIŽ OBSAZEN, MOŽNOSTI ÚČASTI NA VYŽÁDÁNÍ. PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE GESTORA AKCE. 

Termín: 14. 10. 2018 - 18. 10. 2018
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Dubaj, Spojené arabské emiráty
Oborová specializace: Software a ICT služby
Teritoriální zaměření: Spojené arabské emiráty
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Stolařová Marta
Mgr. Marta Stolařová
Exportní konzultant
marta.stolarova@czechtrade.cz T: +420 224 907 552
M: +420 725 763 172

Odborný garant

CzechTrade Dubaj

JUDr. Nedělka Michal
JUDr. Michal Nedělka
Vedoucí zahraniční kanceláře
michal.nedelka@czechtrade.cz T: +971 4 3097018
M: +971 504 509 941