HANNOVER MESSE 2017

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na prestižním mezinárodním veletrhu HANNOVER MESSE.

Naším cílem je podpořit strojírenské firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb pro zvýšení šancí na úspěšný vývoz klienta. Patří sem např. oslovení německých potencionálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

HANNOVER MESSE je světově nejdůležitějším veletrhem v rámci strojírenského odvětví. Jedná se o prvotřídní platformu pro prezentaci světových novinek z oblastí průmyslové automatizace a IT, energetických a environmentálních technologií a vývoje a výzkumu v rámci oboru strojírenství. Veletrh průmyslových subdodávek v rámci HANNOVER MESSE má vedoucí pozici pro světový subdodavatelský trh. Na tomto veletrhu máte jedinečnou příležitost oslovit přímo přední světové firmy z oblasti zpracovatelského průmyslu, energetiky, obchodu a průmyslového výzkumu. Podrobně na www.hannovermesse.de

ZAMĚŘENÍ VELETRHU

 • strojírenské subdodávky,
 • průmyslová automatizace a IT,
 • energie a environmentální technologie,
 • pohonné systémy,
 • vývoj a výzkum.

VELETRH SE KONÁ KAŽDÝ ROK!

Veletrh je určen nejen odborné veřejnosti, jako jsou zástupci firem, obchodníci, nákupčí a odborníci, ale i uživatelům z většiny důležitých průmyslových oborů.

Hannover Messe je považován za absolutní špičku ve svém oboru na světě. Jedná se o jedinečné spojení deseti úzce profilových veletrhů, které se konají na jednom místě: veletrh průmyslové automatizace, veletrh pro energii, veletrh MobiliTec, veletrh IT řešení, veletrh techniky pohonu a fluidní techniky, veletrh zařízení a komponentů pro větrnou energii, veletrh hydrauliky, veletrh pro opracovávání povrchů, veletrh průmyslových subdodávek a veletrh výzkumu a vývoje.

V roce 2016 se na veletrhu prezentovalo 5200 vystavovatelů ze 75 zemí z celého světa. Celkem pak veletrh navštívilo okolo 190 000 návštěvníků, z toho 50 000 ze zahraničí. Nejvíce návštěvníků, kromě Německa, zaznamenaly USA a Čína. Partnerskou zemí veletrhu v roce 2017 se stane Polsko.

 

CO NABÍZÍME ČESKÝM FIRMÁM

Připravili jsme pro vás výhodnou variantu osobní účasti a doprovodných asistenčních služeb. Pavilón České republiky bude umístěn v hale zaměřeném na strojírenské subdodávky:

 • Váš profil zveřejníme na webových stránkách naší kanceláře v Düsseldorfu a propagačním leafletu, který pro akci připravíme,
 • mailingová akvizice potenciálních partnerů před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny se záměrem podchytit zájem německých firem o setkání s Vaší firmou v průběhu výstavy,
 • prostor pro vystavení modelů/vzorků produkce,
 • zázemí stánku CzechTrade na veletrhu včetně kuchyňky, zajištění přívodů vody a elektřiny,
 • stolek se 4 židlemi pro jednání, uzamykatelná skříňka, stojan na katalogy,
 • umístění názvu firmy, loga a plakátu firmy na společném stánku,
 • 2 ks vystavovatelských průkazů na firmu,
 • zařazení do katalogu vystavovatelů (podmínkou je včasné přihlášení firmy u CzechTrade),
 • osobní asistenci během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s Vašimi obchodními partnery,
 • základní občerstvení,
 • každodenní úklid stánku,
 • pomoc při výběru Vašeho hotelu a transportu,
 • přehled kontaktů, které obdržely pozvánku k jednáním s Vaší firmou na veletrhu včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.

CENA:

 • Osobní účast malá (cca 9 m2 + společné zázemí) 119 000 Kč + DPH
 • Osobní účast střední (cca 12 m2 + společ. zázemí) 145 000 Kč + DPH
 • Osobní účast velká (cca 15 m2 + společné zázemí 159 000 Kč + DPH

Cena dále obsahuje stavbu expozice, výrobu grafiky pro každou firmu na základě tiskových dat, přípojky a spotřebu vody a elektřiny, občerstvení na stánku s asistencí, vybavení stánku a kuchyňky, pozvání obchodních partnerů před veletrhem, zpracování katalogu českých vystavovatelů, každodenní úklid stánku atp.

Cena již obsahuje všechny povinné poplatky (marketingové poplatky, poplatky za přihlášení spoluvystavovatelů, povinný zápis do katalogu vystavovatelů, AUMA, odpad, energie atp.)

V případě zájmu o prezentaci na větší ploše Vám připravíme individuální nabídku.

Upozornění: Společný stánek CzechTrade na tomto veletrhu je určen pouze pro firmy, které nesplňují podmínky účasti v projektu NOVUMM. Jejich přehled naleznete na odkazu: https://www.czechtrade.cz/programy-eu/oppik 

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím kontaktujte paní Dagmar Matějkovou z CzechTrade, nebo přímo naši kancelář v Düsseldorfu, rádi s Vámi danou záležitost prodiskutujeme.

Přihlášku prosím zašlete gestorce akce do 15. 12. 2016.

Termín: 24. 4. 2017 - 28. 4. 2017
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Hannover, Německo
Oborová specializace: Elektronika a elektrotechnika
Energetika
Strojírenství - výroba strojů a techniky
Teritoriální zaměření: Německo
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Ing. Matějková Dagmar
Ing. Dagmar Matějková
Exportní konzultant
dagmar.matejkova@czechtrade.cz T: +420 541 159 255
M: +420 724 340 444

Odborný garant

CzechTrade Düsseldorf

Mgr. Jareš Adam
Mgr. Adam Jareš
Vedoucí zahraniční kanceláře
adam.jares@czechtrade.cz T: +4921159825684
M: +49(0)1741454745