HI Industri 2017

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na prestižním mezinárodním veletrhu HI INDUSTRI 2017.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb pro zvýšení šancí na úspěšný vývoz klienta. Patří sem např. oslovení skandinávských potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

Zahraniční kancelář CzechTrade Scandinavia připravuje už tradičně prezentaci českých společností specializujících na výrobky a služby v oblasti strojírenských subdodávek za účelem nalezení nových obchodních partnerů a zákazníků v Dánsku na největším dánském strojírenském veletrhu HI Industri 2017 (http://www.hiindustryexpo.com/).

Největší zájem ze strany nákupčích je především o svařované konstrukce z uhlíkaté i nerezové oceli (řezání, vrtání, svařování, montáž), přesné obrábění včetně povrchové úpravy, zpracování obyčejných i nerezových ocelových plechů (ohýbání, řezání, perforování, svařování) včetně povrchové úpravy a kompletace, hliníkové odlitky (tlakové i netlakové lití), dále o odlitky z šedé litiny, tažné litiny, oceli a jejich opracování včetně povrchové úpravy, dále pak výkovky, plasty, vstřikování plastů, nástroje a formy na vstřikování a sub sestavy z výše uvedených komponentů.

PROČ SE INVESTICE DO VELETRHU HI INDUSTRI VYPLATÍ?

 • Dánsko je tradiční průmyslová země. Strojírenský průmysl hraje v dánské ekonomice klíčovou roli. V Dánsku, jako v každé další zemi, se samozřejmě prosazuje trend zadávání výroby do zahraničí s cílem dosažení lepších podmínek, než mohou poskytnout dánští subdodavatelé. Přetrvávajícím důvodem je velice drahá dánská pracovní síla, k racionalizaci nákupu také přispěla odeznívající ekonomická recese, která nutí mnohé výrobce hledat nové dodavatele, a ústup od zdražujících se subdodávek z Číny.
 • V sekci subdodavatelů, kde bude společný stánek, očekáváme především zájem o svařované konstrukce z uhlíkaté i nerezové oceli (řezání, vrtání, svařování, montáž), přesné obrábění včetně povrchové úpravy, zpracování obyčejných i nerezových ocelových plechů (ohýbání, řezání, perforování, svařování) včetně povrchové úpravy a kompletace, hliníkové odlitky (tlakové i netlakové lití), dále o odlitky z šedé litiny, tažné litiny, oceli a jejich opracování včetně povrchové úpravy, dále pak výkovky, plasty, vstřikování plastů, nástroje a formy na vstřikování a sub sestavy z výše uvedených komponentů.
 • Veletrhu se tradičně účastní 600 vystavovatelů, veletrhu se účastní celkem cca 16.000 odborných návštěvníků (především z Dánska a Norska)Veletrh je zpřístupněn pouze obchodním partnerům a firmám. Většina návštěvníků přichází za účelem nalezení nových dodavatelů.
 • Mezi návštěvníky jsou nákupčí z firem jako Kongsklilde Industries, Danfoss, Dantherm, Johnson Controls, HMF, Bossard, Samson Agro, Nisfisk Industries, Haarslev Industries a také velké řady menších, ale přesto významných skandinávských strojírenských firem.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

OSOBNÍ ÚČAST

 • osobní 3 denní účast na vlastní vyhrazené plně vybavené výstavní ploše 6,5m2 v rámci společného stánku pod hlavičkou České republiky (mimo jiné zahrnutí do katalogu vystavovatelů, parkovací karta, logo firmy na stánku)
 • zahraniční zastoupení CzechTrade Scandinavia kompletně zajistí veškeré záležitosti spojené s organizací veletrhu, stačí jen přijet s katalogy a vzorky
 • před veletrhem zahraniční zastoupení CzechTrade vytipuje a osloví velké množství konkrétních nákupčích z různých strojírenských skandinávských firem (potenciálních zájemců o subdodávky z oborů odpovídajících charakteristice prezentovaných firem, možných zájemců o spolupráci) a pozve je na stánek
 • asistenční služby zahraniční kanceláře CzechTrade před a v průběhu veletrhu - zajištění vystavovatelských průkazů, organizace účasti na stánku, aktivní směrování nákupčích podle oboru zájmu k účastnícím se firmám atd.
 • asistence při dopravě a ubytování
 • prezentace firmy na webových stránkách CzechTrade Scandinavia www.czechtrade.dk po dobu 1 roku
 • zařazení do společné brožury českých firem v anglickém jazyce distribuované v tištěné podobě na stánku
 • uvedení firmy (loga a krátkého popisu) na společných plakátech na stánku s jednotnou grafikou
 • vypracování závěrečné zprávy obsahující především všechny získané konkrétní kontakty
 • Cena: 98 000,- Kč + DPH

KATALOGOVÁ PREZENTACE

 • Aktivní zastoupení Vaší firmy pracovníky kanceláře CzechTrade Scandinavia při propagaci vašich produktů, jednání s potenciálními obchodními partnery a sběr kontaktů pro další jednání
 • před veletrhem zahraniční zastoupení CzechTrade vytipuje a osloví velké množství konkrétních nákupčích z různých strojírenských skandinávských firem (potenciálních zájemců o subdodávky z oborů odpovídajících charakteristice prezentovaných firem, možných zájemců o spolupráci) a pozve je na stánek
 • získání maxima kontaktů na zájemce o produkty a spolupráci
 • předání získaných kontaktů v závěrečné zprávě, doporučení dalších kroků na trhu a spolupráce při rozpracování získaných kontaktů.
 • zařazení do společné brožury českých firem v anglickém jazyce distribuované v tištěné podobě na stánku
 • prezentace firmy na webových stránkách CzechTrade Stockholm www.czechtrade.se po dobu 1 roku
 • vypracování závěrečné zprávy obsahující především všechny získané konkrétní kontakty
 • Cena: 11 000,- Kč + DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu HI INDUSTRI 2017najdete v přiložené pozvánce.
Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.
Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 30. 5. 2017.

Termín: 3. 10. 2017 - 5. 10. 2017
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Herning, Dánsko
Oborová specializace: Strojírenství - výroba strojů a techniky
Teritoriální zaměření: Dánsko
Švédsko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Ing. Štika Václav
Ing. Václav Štika
Exportní konzultant - senior
vaclav.stika@czechtrade.cz T: +420 224 907 513
M: +420 724 808 086

Odborný garant

CzechTrade Stockholm (Skandinávie)

Ing. Blažek Vítězslav
Ing. Vítězslav Blažek
Ředitel regionálního centra
vitezslav.blazek@czechtrade.cz T: +468236712(710)
M: +46707640353