HOTEL SHOW 2018

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu HOTEL SHOW 2018, který pokrývá širokou škálu výrobků v oblasti hotelnictví.

V roce 2018 se jedná o 20. jubilejní edici veletrhu HOTEL SHOW. V letošním roce jej CzechTrade zařazuje vůbec poprvé, jako reakci na rychle rostoucí poptávku v sektoru HORECA v regionu GCC, Afriky a Asie. Pro tyto regiony se jedná o nejdůležitější a největší akci svého druhu. Se svými produktovými kategoriemi pokrývá veletrh komplexně sektor HORECA.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Osobní 3 denní účast na vlastní vybavené ploše 6 m2 v rámci společného stánku pod hlavičkou České republiky.
  • Kompletní zajištění veškerých organizačních záležitostí spojených s účastí na veletrhu.
  • Asistenční služby zahraniční kanceláře před a v průběhu veletrhu (zajištění a osobní předání vystavovatelských průkazů, směřování zájemců na stánek).
  • Pomoc se zajištění ubytování.
  • Základní vybavení plochy vystavovatele (infopult, stolek a 3 židle, stojan na katalogy).
  • Grafické zpracování prostoru vystavovatele na společném stánku - polep dle dodaného designu šíře stěny stánku a výšky 1,5 m.
  • Základní občerstvení na stánku.
  • Další případné požadavky na dovybavení stánku budou předmětem dofakturace. Povinný poplatek za vystavovatele 750 USD je v ceně.
  • Cena 6 m2: 129 000,- Kč bez DPH (pro 2 firmy)
  • Cena 9 m2: 194 000,- Kč bez DPH (pro 2 firmy)

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu HOTEL SHOW 2018 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 30. 4. 2018.

Termín: 16. 9. 2018 - 18. 9. 2018
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Dubai, Spojené arabské emiráty
Oborová specializace: Ostatní
Teritoriální zaměření: Spojené arabské emiráty
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Ing. Všetičková Věra
Ing. Věra Všetičková
vedoucí zahraniční kanceláře Riga
vera.vsetickova@czechtrade.cz T: +37167287306
M: +37126628156

Odborný garant

CzechTrade Dubaj

JUDr. Nedělka Michal
JUDr. Michal Nedělka
Vedoucí zahraniční kanceláře
michal.nedelka@czechtrade.cz T: +971 4 3097018
M: +971 504 509 941