IFE 2018 - China International Food Exhibition

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu IFE CHINA 2018, který pokrývá širokou škálu výrobků v potravinářském průmyslu.

IFE CHINA je největším potravinářským veletrhem v jižní Číně! Výstava je určena primárně odborné veřejnosti (obchodní nákupčí, agenti, dovozci, distributoři, velkoobchody, maloobchody, majitelé restaurací/barů, apod.). V minulém roce se této potravinářské výstavy zúčastnilo 1.725 vystavovatelů (681 stánků (39%) bylo mezinárodních, z více než 60 zemí a regionů). Veletrh v loňském roce navštívilo celkem 128.753 odborných návštěvníků. Výstava se rozkládala na celkových cca 68.000 m2. CzechTrade v loňském roce úspěšně zorganizoval na této výstavě společný stánek (90 m2, 10 českých firem). Letos se bude jednat již o třetí účast ČR na této významné potravinářské akci.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení čínských potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Mailingová akvizice potenciálních partnerů před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny se záměrem podchytit zájem čínských firem o setkání s Vaší firmou v průběhu výstavy
 • Prostor pro fyzické vystavení produktů a propagačních materiálů ve skleněných poličkách
 • Stolek se 4 židlemi pro jednání, stojan na katalogy a výstavní pult (cca 9 m2 / firma)
 • Umístění loga a plakátu firmy na společném stánku
 • Zajištění vystavovatelských průkazů
 • Osobní asistenci během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s Vašimi obchodními partnery, včetně tlumočení do čínštiny
 • Pomoc s překlady propagačních materiálů do čínštiny
 • Logistickou pomoc při výběru a zajištění Vašeho hotelu a transportu
 • Zařazení do katalogu vystavovatelů (podmínkou je včasné přihlášení firmy)
 • Organizace B2B jednání s čínskými partnery na stánku dle předem uvedených požadavků a zaměření firmy (nutné zahájit min. 2 - 3 měsíce před zahájením veletrhu)                                       
 • Požadované materiály k prezentaci na stánku CzechTrade                                                
 • Veletrh bude zorganizován ve formátu možnosti čerpání dotace ze strany Ministerstva zemědělství, tzn. každému vystavovateli bude vyúčtována jeho poměrná část nákladů na plochu a expozici stánku, která bude odpovídat cca 9 m2 ze společného stánku. Tuto částku pak bude vystavovatel moci požadovat zpětně proplatit formou dotace ze strany Mze. CzechTrade si bude účtovat pouze účastnický poplatek za asistenční služby spojené s organizací českého stánku.
 • Cena: 10 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu IFE CHINA 2018 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 31. 3. 2018.
 

Termín: 28. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Guangzhou, Čína
Oborová specializace: Potravinářský průmysl
Užitkové sklo, bižuterie a drobné zboží
Teritoriální zaměření: Čína
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

PhDr. Dohnalová Adriana
PhDr. Adriana Dohnalová
Exportní konzultant - senior
adriana.dohnalova@czechtrade.cz T: +420 224 907 544
M: +420 724 966 504

Odborný garant

CzechTrade Kanton (Guangzhou)

Ing. Červinka Aleš
Ing. Aleš Červinka
Ředitel regionálního centra
ales.cervinka@czechtrade.cz M: +8613524572386