INTERBIKE 2018

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu INTERBIKE 2018, který pokrývá širokou škálu výrobků z oblasti cyklistického průmyslu.

Veletrh INTERBIKE Reno 2018 se řadí mezi nejvýznamnější odborné akce ve Spojených státech a zájem o účast na tomto veletrhu neustále stoupá. Svým rozsahem veletrh daleko překračuje hranice USA. Lze říci, že se ho zúčastní vystavovatelé z USA a rovněž potenciální partneři z dalších zámořských zemí. V posledních letech prudce roste počet vystavovatelů a návštěvníků. ZK Chicago by ráda umožnila českým subdodavatelům využít potenciál veletrhu na jednom z největších světových trhů k rozšíření jejich exportních aktivit.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení amerických potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Váš profil zveřejníme na webových stránkách naší kanceláře v Chicagu a propagačním leafletu, který pro akci připravíme,
  • Mailingová akvizice potenciálních partnerů před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny se záměrem podchytit Zájem amerických i světových firem o setkání s Vaší firmou v průběhu výstavy,
  • Prostor pro vystavení modelů/vzorků produkce,
  • Stolek se 2 židlemi pro jednání, uzamykatelná skříňka, stojan na katalogy,
  • Umístění názvu firmy, loga a plakátu firmy na společném stánku,
  • 2 ks vystavovatelských průkazů na firmu,
  • Osobní asistenci během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s Vašimi obchodními partnery,
  • Pomoc při výběru Vašeho hotelu a transportu,
  • Přehled kontaktů, které obdržely pozvánku k jednáním s Vaší firmou na veletrhu včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.
  • Cena: 179 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu INTERBIKE 2018 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 31. 3. 2018.
 

Termín: 18. 9. 2018 - 20. 9. 2018
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Reno, Spojené státy americké
Oborová specializace: Dopravní prostředky ostatní, manipulační prostředky a zařízení
Drobné zboží, bytové doplňky, kuchyňské potřeby, hračky, sportovní potřeby
Teritoriální zaměření: Spojené státy americké
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Hlobilová Vendula
Mgr. Vendula Hlobilová
Exportní konzultant
vendula.hlobilova@czechtrade.cz T: +420 224 907 533
M: +420 602 282 641

Odborný garant

CzechTrade Chicago

Mgr. Kubata Jan
Mgr. Jan Kubata
Ředitel regionálního centra
jan.kubata@czechtrade.cz T: +1 312 612 5894
M: +1 312 282 5437