INTERSOLAR 2018

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu INTERSOLAR 2018, který pokrývá širokou škálu výrobků z oblasti energetiky.

Intersolar je veletrh zaměřený na solární energii a jeho cílem je pracovat jako platforma pro propagaci solárních technologií v Jižní Americe. Akce navštíví více než 12 000 návštěvníků ze 47 různých zemí. Na minulém ročníku se veletrhu zúčastnilo 220 mezinárodních vystavovatelů a mezi návštěvníky byli specialisté, investoři a projektanti.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení brazilských potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Osobní účast zástupce Vaší firmy na stánku za účelem osobní prezentace a vedení jednání s potenciálními partnery.
 • Asistence pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade (ZK) při jednáních v rámci veletrhu.
 • Individuální vyhledání potenciálních partnerů z různých informačních zdrojů podle Vámi zadaného profilu.
 • Představení Vaší společnosti a produktů těmto subjektům.     
 • Vytvoření oslovovacího dopisu v portugalštině a pozvání na stánek.                    
 • Zástupci ZK budou svou osobní asistencí na stánku připraveni přispět ke komplexnějšímu poznání místního podnikatelského prostředí.
 • Logistika (doporučení hotelu, další užitečné informace).
 • Výsledkem této služby bude podrobnější prezentace Vaší společnosti (vytvořený profil v portugalštině, osobní prezentace Vaším obchodníkem).
 • Cena: 40 000,- Kč bez DPH

Katalogová prezentace

 • Vaše firma zašle na naši kancelář své prezentační materiály v PT (příp. AJ) v domluveném množství a termínu (upřesníme Vám přímo ve finální nabídce).
 • Vaše materiály budou během veletrhu selektivně rozdistribuovány vytipovaným zájemcům – potenciálním partnerům nebo klientům (nikoli volně k rozebrání).
 • Zveřejníme Vaše logo (nebo název firmy) a informace o Vaší firmě na webových stránkách naší kanceláře a v katalogu vystavovatelů na veletrhu.     
 • Výstupem této služby pro Vaši firmu po skončení veletrhu bude individuální závěrečná zpráva včetně uvedení všech získaných, relevantních kontaktů.
 • V závěrečné zprávě bude navíc doplnění dostupných základních informací o Vašich potenciálních partnerech a doporučení konkrétních kroků pro klienta.
 • Cena: 20 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu INTERSOLAR 2018 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 15. 3. 2018.

Termín: 28. 8. 2018 - 30. 8. 2018
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Sao Paulo, Brazílie
Oborová specializace: Energetika
Teritoriální zaměření: Brazílie
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Ing. Marčík Antonín
Ing. Antonín Marčík
Exportní konzultant
antonin.marcik@czechtrade.cz T: +420 224 907 805
M: +420 602 513 134

Odborný garant

CzechTrade Buenos Aires

Ing. Zmrzlík Marek
Ing. Marek Zmrzlík
Vedoucí zahraniční kanceláře
marek.zmrzlik@czechtrade.cz T: +551137987227
M: +5511993330777