INTERTOOL 2020 - ODLOŽENO

!!! Akce byla s ohledem na současnou situaci organizátorem přesunuta na podzim tohoto roku. O novém termínu budeme informovat v Kalendáři akcí. Omlouváme se za možné komplikace a děkujeme vám za pochopení!

 

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu INTERTOOL 2020, který pokrývá širokou škálu výrobků ve strojírenském průmyslu.

Veletrh INTERTOOL konající se každoročně v Rakousku se zaměřuje na výrobní techniku v odvětví kovoobrábění, obráběcí stroje, přesné nástroje pro dělení a obrábění obrobků a zařízení a systémy používající se v průběhu výrobního řetězce.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Osobní 4 denní účast na vlastní vyhrazené plně vybavené výstavní ploše 8 m2 v rámci společného stánku pod hlavičkou České republiky (mimo jiné zahrnutí do katalogu vystavovatelů, parkovací karta, logo firmy na stánku)
  • Vytvoření stručného informačního profil vaší firmy v němčině a angličtině na základě vámi dodaných materiálů
  • Vytvoření na základě vaší specifikace cílové skupiny databázi potenciálních obchodních partnerů, které přímo oslovíme s vaší nabídkou a pozvánkou na veletrh
  • Jednací pult, stolek se 4 židlemi, stojan na katalogy
  • Prostor pro vystavení vzorků produkce (pouze po vzájemném odsouhlasení)  
  • Zázemí stánku CzechTrade na veletrhu včetně kuchyňky, základní občerstvení (pivo, voda, káva, čaj, slané a sladké pečivo)
  • Výstupem této služby pro vaši společnost bude seznam kontaktů na místní společnosti, které obdržely pozvánku na společný stánek k jednání s vaší společností, včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.
  • Cena: 92 000,- Kč + DPH za 8 m2

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu INTERTOOL 2020 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 30.9.2019. 

Termín: 12. 5. 2020 - 15. 5. 2020
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Vídeň, Rakousko
Oborová specializace: Strojírenství - výroba strojů a techniky
Teritoriální zaměření: Rakousko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Ing. Matějková Dagmar
Ing. Dagmar Matějková
Exportní konzultant
dagmar.matejkova@czechtrade.cz M: +420 724 340 444

Odborný garant

CzechTrade Vídeň

Havlová Julie, M.A.
Julie Havlová, M.A.
vedoucí zahraniční kanceláře
julie.havlova@czechtrade.cz T: +43189958162
M: +436 643 525 105