ISDEF 2017

Velvyslanectví České republiky v Tel Avivu a Ministerstvo obrany ČR a agentura CzechTrade zvou české firmy ke společné účasti 8. ročníku mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky ISDEF 2017.
Při této misi budete moci využít zázemí národního pavilonu, tj. společného stánku, který je financován z prostředků ekonomické diplomacie MZV.
Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb pro zvýšení šancí na úspěšný vývoz klienta. Patří sem např. oslovení izraelských potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.
K jednání vám pozveme vhodné izraelské partnery, se kterými můžete navázat osobní kontakty a představit se jako spolehlivý obchodní partner.

PROČ SE ODBORNÉ MISE A VELETRHU ISDEF 2017 ÚČASTNIT?

 • Jedná se o největší mezinárodní akci zaměřenou na oblast obranné a bezpečnostní techniky v Izraeli, která se koná jednou za dva roky. V letošním roce organizátor opět předpokládá účast 12 tis. profesionálních návštěvníků z více než 90 zemí celého světa.
 • Program akce je průběžně aktualizován a doplňován na webových stránkách organizátora http://www.isdefexpo.com/.
 • Veletrh vytváří příležitost vhodnou formou zviditelnit své výrobky, technologie nebo služby a navázat kontakty s vyspělými izraelskými společnostmi. Následná spolupráce pak může mít různou formu – od prostého prodeje zboží a služeb, přes společný výzkum a vývoj určitých projektů až po spolupráci na třetích trzích, kde se jedna či druhá strana z různých důvodů obtížně prosazuje.
 • Ze zemí OECD vydává Izrael na obranu největší podíl HDP a v přepočtu na obyvatele jsou současné náklady na obranu země páté nejvyšší na světě. Roční rozpočet izraelské armády v současnosti přesahuje 17 mld. USD, exportní potenciál pro české výrobce je tudíž velmi zajímavý.
 • Pro české vývozce obranné a bezpečnostní techniky není Izrael neznámým teritoriem, na celkovém vývozu vojenského materiálu z ČR se Izrael podílí z cca 1,5%. Hlavní vývozní položky tvoří vozidla, zobrazovací průzkumná zařízení, velkorážové zbraně a technologie
 • Izraelská vláda se opakovaně vyslovuje za využití výborných vztahů na politické úrovni k prohloubení obchodní spolupráce. Obranný průmysl bude mít v tomto směru určitě prioritu, zvláště po nedávném rozhodnutí o nákupu izraelských 3D radarů pro Armádu ČR.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE PREZENTACE S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

 • Možnost využít zázemí společného – profesionálně graficky zpracovaného 50m2 stánku v centrální části hlavní výstavní haly za účelem firemní prezentace a vedení jednání s potenciálními partnery. Národní stánek zajišťuje a poskytuje zdarma Velvyslanectví ČR v Tel Avivu a Ministerstvo obrany ČR v rámci projektu ekonomické diplomacie;
 • Propagaci před akcí, zejména publikaci informací o zúčastněných českých firmách ve veletržním katalogu, newsletteru, sociálních sítích a na cizojazyčných internetových stránkách velvyslanectví a zahraniční kanceláře CzechTrade Tel Aviv;
 • Vytipování vhodných obchodních kontaktů a jejich pozvání na veletrh ve spolupráci s organizátorem veletrhu a Federací izraelských obchodních komor;
 • Organizaci networkingového večera v Tel Avivu, na který si budete moci pozvat i své obchodní partnery a hosty;
 • Po příletu přivítání na letišti, předání informací k pobytu a odvoz na hotel; odvozy z hotelu na veletrh a při odletu z hotelu na letiště;
 • Možnost rezervace ubytování za korporátní sazby v hotelu PRIMA nebo VITAL, další doporučení a asistenci pracovníků Velvyslanectví ČR a CzechTrade Tel Aviv při pobytu v Izraeli;
 • Dle domluvy návazné individuální služby zaměřené na rozvinutí obchodních vztahů s izraelskými partnery.
 • CENA: 8 000,- Kč + DPH (osobní účast jednoho zástupce firmy)
  12 000,- Kč + DPH (osobní účasti dvou zástupců stejné firmy).

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu ISDEF 2017 najdete v přiložené pozvánce.
Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.
Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 28. 2. 2017.

Termín: 6. 6. 2017 - 8. 6. 2017
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Tel Aviv, Izrael
Oborová specializace: Obranný průmysl
Teritoriální zaměření: Izrael
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Jentschke Marek
Mgr. Marek Jentschke
Exportní konzultant - senior
marek.jentschke@czechtrade.cz T: +420 224 907 584
M: +420 727 871 639