Kind + Jugend 2022 - NOVUMM 2022/058N

Kind + Jugend se etabloval jako trendová platforma pro prémiové vybavení kojenců a batolat.

Ať už chcete na mezinárodní trh uvést nové hračky pro miminka, novou kolekci oblečení nebo vysoce kvalitní dětský nábytek s designovou propracovaností – není lepší místo pro prezentaci než v Kind + Jugend. Zde představujete své nové produkty nejvýznamnějším mezinárodním nákupčím a osobám s rozhodovací pravomocí na jednom místě. Přední mezinárodní veletrh prémiových produktů pro kojence a batolata je příležitostí pro každého obchodníka.

  • Kind + Jugend 2022 byl zařazen mezi podporované akce v rámci projektu NOVUMM spolufinancovaného z OP PIK – program Marketing https://www.czechtrade.cz/sluzby/programy-eu/oppik/novumm (více informací + přihláška)
  •  na veletrh je možné čerpat z projektu podporu až do výše 80 000 Kč, firma se participuje min. 50 % výdajů
  • podpora je poskytována malým a středním podnikům se sídlem v ČR mimo hl. m. Prahy, případně s provozovnou mimo Prahu
  • veletrh je podpořen při účasti minimálně 5 firem, z toho alespoň 3 na společné expozici

Jsou dvě možnosti prezentace:

1) Účast v rámci společné české expozice CzechTrade

  • účast na společném stánku CzechTrade a dalších českých firem, společné zázemí, pronájem plochy, registraci a technické přípojky zajišťuje přímo CzechTrade jako podporu malým a středním podnikům (max. 80 000 Kč)
  • využití společné propagace českého stánku a zázemí s kuchyňkou, vč. občerstvení
  • jednotný vzhled expozice

2) Samostatná účast s dotací

  • při splnění podmínky, že se 5 firem účastní společného stánku (viz výše), je možné podpořit samostatné vystavovatele na individuálních stáncích
  • je nutné si zajistit fakturaci plochy a dalších služeb ze strany veletržní správy přímo na CzechTrade, který je za firmu uhradí. Nelze však zasílat finanční prostředky přímo na účastníka po uhrazení plochy firmou!
  • umístění stánku si firma určí sama, stejně tak jeho vzhled, vše si zajišťuje přímo firma ať už u veletržní správy, tak u svého dodavatele.

Rádi zodpovíme vaše dotazy týkající se podpory, forem prezentace, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit. V případě zájmu o účast zašlete přihlášku gestorce akce.

Termín: 8. 9. 2022 - 10. 9. 2022
Druh akce: Veletrh NOVUMM
Místo konání: Kolín nad Rýnem, Německo
Oborová specializace: Drobné zboží, bytové doplňky, kuchyňské potřeby, hračky, sportovní potřeby, Nábytkářský průmysl, Textilní, oděvní a kožedělný průmysl
Teritoriální zaměření: Německo
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Ing. Dvořáková Michaela
Ing. Michaela Dvořáková
Manažerka aktivity pro projekt "NOVUMM" financovaný z OP PIK
michaela.dvorakova@czechtrade.cz T: +420 224 907 546
M: +420 724 863 411