KOSHERFEST 2022

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu KOSHERFEST 2022.

KOSHERFEST je největším, nejznámějším a nejnavštěvovanějším mezinárodním veletrhem zaměřeným na potraviny a nápoje s certifikací košer na světě. Veletrh se koná každoročně na výstavišti Meadowlands Exposition Center v Secaucus, New Jersey (USA), a to již od roku 1989. Více informací o veletrhu naleznete na www.kosherfest.com 

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společná expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

PROČ JSOU PRÁVĚ SPOJENÉ STÁTY A VELETRH KOSHERFEST VHODNÉ PRO PREZENTACI ČESKÝCH FIREM?

Pořádány jsou přednášky a semináře, kuchařské show prezentující jednotlivé košer produkty či kuchařská klání významných kuchařů a šéfkuchařů.

 • Největší a nejnavštěvovanější veletrh pro produkty s košer certifikací.
 • Veletrh je určen jen odborné veřejnosti.
 • Po Izraeli jsou USA co do počtu obyvatel židovského vyznání druhou největší zemí a celkové číslo se přibližuje k 5,8 milionu obyvatel.
 • V roce 2021 tu vystavovalo více než 350 firem.
 • KOSHERFEST je dlouhodobě svým zaměřením a programem nejen místem pro navazování nových obchodních kontaktů, meeting pointem se stávajícími obchodními partnery či kuchařskou a kulinářskou show, ale slouží též především jako trendsetter potravinářského průmyslu (akce, jež udává trendy a inovace v oblasti celosvětového košer).
 • Vstup na veletrh je pro laickou veřejnost uzavřen – zpřístupněn je i pro pasivní účast pouze odborné veřejnosti, tedy kvalifikovaným profesionálům z oboru – výrobcům, dodavatelům, zástupcům velkoobchodních i maloobchodních řetězců, dále novinářům, reportérům, fotografům a profesionálním food-blogerům.

OBOROVÉ ZAMĚŘENÍ VELETRHU

 • Košer potraviny a nápoje
 • Košer potravinové doplňky

CO NABÍZÍME ČESKÝM FIRMÁM?

 • Zahraniční kancelář CzechTrade USA (Chicago) zajistí komplexní servis přípravy a realizace osobní účasti – výstavní plocha, kolektivní česká expozice, veškeré administrativní záležitosti, komunikace s veletržní správou.
 • Kompletně vybavený stánek pro firemní prezentaci, obchodní jednání, umístění firemního banneru, vzorků, zázemí, voda, energie.
 • Zařazení do katalogu vystavovatelů
 • Zveřejnění profilu společnosti na webu www.czechtrade-usa.us, a to i po skončení akce.
 • Osobní asistence pracovníků agentury CzechTrade, kteří Vám rádi pomohou při jednáních s vašimi potenciálními obchodními partnery v rámci veletrhu.
 • Asistence kosher konzultanta z pražského rabinátu na místě po celou dobu konání veletrhu, který poskytuje odbornou expertní pomoc účastníkům se splnění košer pravidel vystavování během veletrhu. 
  Pro necertifikované výrobce může zajistit košer certifikaci vzorků (za poplatek a při splnění všech podmínek nutných k certifikaci). 
  Osobní účast kosher konzultanta bude zajištěna při účasti alespoň čtyři vystavovatelů z České republiky, kteří pro organizaci své účasti využijí služeb CzechTrade.
 • Cena za účast při 9 m² (100 sqft) činí 82 000 Kč + DPH.

CENA ZA ÚČAST JE ZA PŘEDPOKLADU ÚČASTI MAXIMÁLNĚ 5 ČESKÝCH FIREM, PROSÍM INFORMUJTE SE O OBSAZENOSTI U GESTORA AKCE.

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu KOSHERFEST 2022 najdete v přiložené pozvánce. 
Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.
V případě zájmu o účast na akci zašlete přihlášku gestorovi do 15.5.2022.

Termín: 8. 11. 2022 - 9. 11. 2022
Druh akce: Veletrh
Místo konání: New Jersey, Spojené státy americké
Oborová specializace: Potravinářský průmysl
Teritoriální zaměření: Spojené státy americké
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Mgr. Jesenská Zuzana
Mgr. Zuzana Jesenská
Exportní konzultant
zuzana.jesenska@czechtrade.cz T: +420 224 907 566
M: +420 702 213 109

Odborný garant

CzechTrade USA

Mgr. Matějka Luboš
Mgr. Luboš Matějka
Ředitel regionálního centra
lubos.matejka@czechtrade.cz T: +1 312 612 5896
M: +1 312 316 8550