London Design Fair 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu LONDON DESIGN FAIR 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků ve stavebním průmyslu.

Mezinárodní veletrh LONDON DESIGN FAIR (LDF), jenž je součástí týdenního programu London Design Festival, je největší obchodní akcí v Londýně, jakožto světové metropoli designu. Čtyřdenní event., jenž silně podporuje prezentaci národních pavilonů, nabízí ideální příležitost k představení českého designu.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Prezentace Vaší společnosti v rámci kreativní české expozice „United Crafts of Bohemia“
  • Propojení českých zakázkových sklářů a nábytkářů (moderní design) s kreativní business komunitou (interiéroví designeři, architekti, designová studia)
  • Intenzivní marketingová kampaň českého pavilonu
  • Logistická výpomoc
  • Osobní asistence během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade
  • Organizace networkingové B2B akce na českém pavilonu
  • Cena: 89 000,- Kč bez DPH

Katalogová prezentace

  • Prezentace Vaší společnosti prostřednictvím zástupců CzechTrade formou katalogů/prezentačních materiálů, informací o firmě a produktech
  • Cena: 19 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu LONDON DESIGN FAIR 2019  najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 28.2.2019.

Termín: 19. 9. 2019 - 22. 9. 2019
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Londýn, Velká Británie
Oborová specializace: Design
Luxusní zboží
Teritoriální zaměření: Velká Británie
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Ing. Drvotová Kateřina
Ing. Kateřina Drvotová
Exportní konzultant
katerina.drvotova@czechtrade.cz T: +420 224 907 581
M: +420 724 941 755

Odborný garant

CzechTrade Londýn

Ing. Macourek Martin
Ing. Martin Macourek
Vedoucí zahraniční kanceláře
martin.macourek@czechtrade.cz T: +44 (0) 207 7925 951
M: +447 746 364 109