Maison&Objet Paris 2019/004D

Přehlídka toho nejlepšího v oblasti interiérového designu a vybavení pro domácnost s dlouholetou tradicí. Maison&Objet je rovněž skvělou příležitostí pro výrobce dekorací, hraček, módy, módních doplňků včetně bižuterie a šperků.

Cílem této atraktivní akce je především uzavírání obchodních kontraktů. Mezi návštěvníky jsou kromě místních obchodníků také obchodníci z Asie a Ameriky. Paralelně s veletrhem Maison&Objet probíhá v Paříži festival designu PARIS DESIGN WEEK, který pozitivně ovlivňuje jeho návštěvnost.

Maison&Objet Paris se konal s podporou CzechTrade již čtyřikrát a firmy byly spokojené s úrovní veletrhu. Všem MSP se zároveň podařilo na veletrhu navázat konkrétní obchod či spolupráci a v průběhu akce jednali s několika desítkami relevantních partnerů. Podrobnější informace o průběhu lednového veletrhu M&O Paris a vystavujících českých firmách se můžete dočíst zde: http://www.czechdesign.cz/temata-a-rubriky/cesky-design-v-parizi-kdo-vystavuje-na-slavnem-veletrhu-maison-et-objet

Díky zařazení akce do interního projektu Design pro konkurenceschopnost máte možnost získat podporu ve výši 50 % způsobilých výdajů až do výše 130 000 Kč formou zvýhodněné služby.

Pro více informací kontaktujte gestora akce.

Termín: 6. 9. 2019 - 10. 9. 2019
Druh akce: Veletrh Design
Místo konání: Paříž, Francie
Oborová specializace: Design
Luxusní zboží
Nábytkářský průmysl
Sklo
Teritoriální zaměření: Francie
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Bc. Hromková Lenka
Bc. Lenka Hromková
Manažerka aktivit projektu „Design pro konkurenceschopnost 2016-2018“ financovaného z OP PIK
lenka.hromkova@czechtrade.cz M: +420 724 966 511