Meeting Point CzechTrade 2021

Celosvětové online konzultace na exportní témata
16.-19.3.2021

Jak najít vhodného obchodního partnera v zahraničí, jakou zvolit formu vstupu na trh nebo jaké jsou konkrétní příležitosti ve vašem oboru vám přímo z teritorií pomohou řešit ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

  • Země jsou rozdělené do časových bloků.
  • Délka jedné konzultace je 25 minut.
  • Přihlásit se můžete až na pět jednání se zahraničními kancelářemi CzechTrade.
  • Účast na akci je zdarma, avšak je nutná předchozí rezervace.
  • Po uskutečnění rezervace vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní konkrétní termíny vašich jednání.
  • Před konáním samotných online konzultací obdržíte od moderátora časového bloku prolink pro přihlášení, nejpozději jeden den předem.
  • Technické vybavení: PC, notebook či telefon s internetovým připojením; sluchátka/reproduktor s mikrofonem.

Ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade dlouhodobě působí přímo v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří, než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.
Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na https://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet. V profilu každé země jsou uvedené perspektivní exportní obory.

Přihlášení na akci

Vyplňte, prosím, níže uvedený formulář a my Vás budeme kontaktovat. Rezervace je platná až po potvrzení pracovníkem agentury CzechTrade.

Termín: 16. 3. 2021 - 19. 3. 2021
Cena: 0 Kč

Objednatel

*
*
*
*
*
*
*
*

Kontaktní informace

*
*
*
*
*

Účastníci

*
*
*
*
*

Označte země, u kterých máte zájem o jednání se zahraničními zástupci agentury CzechTrade

Maximální počet konzultovaných zemí pro jednu firmu je 5.
Více o zpracování osobních údajů v agentuře CzechTrade se dozvíte zde.
Termín: 16. 3. 2021 - 19. 3. 2021
Druh akce: Meeting Point
Místo konání: online, Česká republika
Oborová specializace: Automobilový průmysl, Biotechnologie, Bižuterie, Chemický průmysl, Design, Dopravní prostředky ostatní, manipulační prostředky a zařízení, Dřevařský a dřevozpracující, Drobné zboží, bytové doplňky, kuchyňské potřeby, hračky, sportovní potřeby, Elektronika a elektrotechnika, Energetika, Farmaceutický průmysl, Hutní výroba, Investice, Investiční celky, Letecký průmysl, Luxusní zboží, Nábytkářský průmysl, Nanotechnologie, Nerostné suroviny a polotovary, Obráběné komponenty a konstrukce z kovů, Obranný průmysl, Ostatní, Papírenský průmysl, Plasty a pryž, Polygrafie, Potravinářský průmysl, Sklo, Slévárenství a kovárenství, Služby, Software a ICT služby, Stavebnictví a stavební materiály, Strojírenství - výroba strojů a techniky, Textilní, oděvní a kožedělný průmysl, Voda, odpady a životní prostředí, Zdravotnická technika, Zemědělství a lesnictví
Teritoriální zaměření: Albánie, Austrálie, Ázerbájdžán, Belgie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Chile, Chorvatsko, Čína, Dánsko, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Gruzie, Indie, Indonésie, Irsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Kazachstán, Kolumbie, Korejská republika, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Maroko, Mexiko, Německo, Nigérie, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Peru, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké, Srbsko, Švédsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie, Vietnam
Cena: 0 Kč
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Ing. Palinková Nikola
Ing. Nikola Palinková
Odborný marketingový pracovník