Meeting Point CzechTrade na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 2021

CELOSVĚTOVÉ KONZULTACE NA EXPORTNÍ TÉMATA

  • Jak najít vhodného obchodního partnera v zahraničí?
  • Jakou zvolit formu vstupu na trh?
  • Jaké jsou konkrétní příležitosti ve vašem oboru?

Po dvou letech přijedou do Brna na Mezinárodní strojírenský veletrh přímo z teritorií ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade a pomohou vám řešit vaše exportní aktivity ve 47 zemích.

Ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade dlouhodobě působí v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří, než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.

Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na https://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet. V profilu každé země jsou uvedené perspektivní exportní obory.

Konzultace poskytnou také odborníci z Klientského centra pro export, které je společnou aktivitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí a agentury CzechTrade. Další konzultace firmám poskytnou specialistky Design Centra CzechTrade, které je národní platformou státní podpory designu.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

  • Přihlásit se můžete až na pět zemí.
  • Konzultace jsou individuální a délka jedné je 30 minut.
  • Účast na akci je zdarma, avšak je nutná předchozí rezervace.
  • Po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní konkrétní termíny vašich jednání.
  • V souladu s právní úpravou o ochraně osobních údajů si vás dovolujeme upozornit, že z akce budou pořizovány fotografie. Ty použijeme na webu agentury, v profilech CzechTrade na sociálních sítích, v médiích v reportážích z akce apod. Snímky budou mít ilustrační charakter, bez identifikace zachycených osob. V případě, že si nepřejete být fotografováni, prosíme, kontaktujte nás na marketing@czechtrade.cz. Děkujeme.
  • Vstup na akci je možný pouze s respirátorem a v souladu s platnými vládními hygienickými opatřeními (ukončené očkování, platný antigenní nebo PCR negativní test, potvrzení o prodělané nemoci).

REGISTRACE NA AKCI BYLA UKONČENA

Termín: 9. 11. 2021
Druh akce: Meeting Point
Místo konání: Pavilon P, Česká národní expozice Country for the Future, číslo stánku 060, Výstaviště, Brno, Česká republika
Oborová specializace: Automobilový průmysl, Biotechnologie, Bižuterie, Chemický průmysl, Design, Dopravní prostředky ostatní, manipulační prostředky a zařízení, Dřevařský a dřevozpracující, Drobné zboží, bytové doplňky, kuchyňské potřeby, hračky, sportovní potřeby, Elektronika a elektrotechnika, Energetika, Farmaceutický průmysl, Hutní výroba, Investice, Investiční celky, Letecký průmysl, Luxusní zboží, Nábytkářský průmysl, Nanotechnologie, Nerostné suroviny a polotovary, Obráběné komponenty a konstrukce z kovů, Obranný průmysl, Ostatní, Papírenský průmysl, Plasty a pryž, Polygrafie, Potravinářský průmysl, Sklo, Slévárenství a kovárenství, Služby, Software a ICT služby, Stavebnictví a stavební materiály, Strojírenství - výroba strojů a techniky, Textilní, oděvní a kožedělný průmysl, Voda, odpady a životní prostředí, Zdravotnická technika, Zemědělství a lesnictví
Teritoriální zaměření: Albánie, Ázerbájdžán, Belgie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Chile, Chorvatsko, Čína, Dánsko, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Gruzie, Indie, Indonésie, Irsko, Itálie, Izrael, Kazachstán, Kolumbie, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Mexiko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Peru, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Slovinsko, Španělsko, Spojené státy americké, Srbsko, Švédsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie, Vietnam
Cena: 0 Kč
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Pluhařová Zuzana
Zuzana Pluhařová
Specialista PR a komunikace
zuzana.pluharova@czechtrade.cz T: +420224907508
M: +420724281110