Meeting Point CzechTrade, únor 2023

Kapacita akce je naplněná. Přihlašování na akci je ukončené.

Zájemcům o téma zapojení do poválečné rekonstrukce Ukrajiny nabízíme konzultace s pracovníky Ministerstva průmyslu a obchodu u stolku Business klub Ukrajina. Hlásit se můžete na e-mailové adrese marketing@czechtrade.cz do pátku 17.2.2023.


Přijďte na Meeting Point CzechTrade konzultovat s řediteli zahraničních kanceláří o exportních tématech. Vaše exportní aktivity ve více než 60 zemích po celém světě vám pomohou řešit ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade, kteří po roce přijedou do Prahy.

Hledáte odpovědi na otázky:

 • Jak prodám svoje výrobky či služby do zahraničí?
 • Jak ve světě najdu vhodného obchodního partnera?
 • Jakou zvolím formu při vstupu na trh?
 • Jaké jsou aktuální obchodní příležitosti v mém oboru?

Pomůžeme vám.

Naši zahraniční specialisté dlouhodobě působí v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří, než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou vám s výběrem vhodných teritorií pro výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.


Zda je váš obor činnosti perspektivní pro vybraný trh, můžete snadno zjistit na https://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet, kde jsou v profilu každé země uvedené perspektivní exportní obory.

Konzultace poskytnou také odborníci z Klientského centra pro export, které je společnou aktivitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí a agentury CzechTrade. Další konzultace firmám poskytnou specialistky Design Centra CzechTrade, které je národní platformou státní podpory designu.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

 • Snažíme se vyhovět vašim požadavkům na konzultovaná teritoria i časovou preferenci. Akce je již přes 90 % naplněná, proto některé kombinace nyní nejsou možné. Děkujeme za pochopení.
 • Konzultovat můžete až 5 zemí.
 • Z USA přiletí všichni zahraniční zástupci. Konzultace budou společné pro Chicago + New York a Austin + San Francisco. 
 • Jednání jsou individuální a délka jednoho je 30 minut.
 • Účast na akci je zdarma, avšak je nutná předchozí rezervace (přihláška níže na stránce).
 • Po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní vám konkrétní termíny jednání.
 • V souladu s právní úpravou o ochraně osobních údajů si vás dovolujeme upozornit, že z akce budou pořizovány fotografie. Použijeme je na webu agentury, v profilech CzechTrade na sociálních sítích, v médiích v reportážích z akce apod. Snímky budou mít pouze ilustrační charakter, bez identifikace zachycených osob. V případě, že si nepřejete být fotografováni, prosíme, kontaktujte nás na marketing@czechtrade.cz. Děkujeme.
Termín: 20. 2. 2023 - 21. 2. 2023
Druh akce: Meeting Point
Místo konání: Kongresové centrum Praha, 3. patro, Jižní sál 3, 5. května 1640/65, Praha 4, Česká republika
Oborová specializace: Automobilový průmysl, Biotechnologie, Bižuterie, Chemický průmysl, Design, Dopravní prostředky ostatní, manipulační prostředky a zařízení, Dřevařský a dřevozpracující, Drobné zboží, bytové doplňky, kuchyňské potřeby, hračky, sportovní potřeby, Elektronika a elektrotechnika, Energetika, Farmaceutický průmysl, Hutní výroba, Investice, Investiční celky, Letecký průmysl, Luxusní zboží, Nábytkářský průmysl, Nanotechnologie, Nerostné suroviny a polotovary, Obráběné komponenty a konstrukce z kovů, Obranný průmysl, Ostatní, Papírenský průmysl, Plasty a pryž, Polygrafie, Potravinářský průmysl, Sklo, Slévárenství a kovárenství, Služby, Software a ICT služby, Stavebnictví a stavební materiály, Strojírenství - výroba strojů a techniky, Textilní, oděvní a kožedělný průmysl, Voda, odpady a životní prostředí, Zdravotnická technika, Zemědělství a lesnictví
Teritoriální zaměření: Albánie, Austrálie, Ázerbájdžán, Belgie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Chile, Chorvatsko, Čína, Dánsko, Dominikánská republika, Egypt, Estonsko, Filipíny, Finsko, Francie, Gruzie, Guatemala, Indie, Indonésie, Irsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Katar, Kazachstán, Kolumbie, Korejská republika, Kostarika, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Maroko, Mexiko, Německo, Nigérie, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Panama (vč. volné zóny), Peru, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Severní Makedonie, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké, Srbsko, Švédsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie, Vietnam
Cena: 0 Kč
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Pluhařová Zuzana
Zuzana Pluhařová
Specialista marketingové komunikace
zuzana.pluharova@czechtrade.cz T: +420224907508
M: +420724281110