METALLOOBRABOTKA 2018

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu Metalloobrabotka 2018, který pokrývá širokou škálu výrobků ve strojírenském průmyslu.

Veletrh Metalloobrabotka patří mezi nejvýznamnější strojírenské akce v Rusku a SNS. Jeho 19. ročník proběhne pod patronátem Obchodní průmyslové komory RF a je podporován Radou federace Federálního shromáždění RF, Ministerstvem průmyslu a obchodu RF a několika oborovými svazy a asociacemi.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Vlastní jednací prostor - stolek se 3 židlemi (v případě 2 zástupců 4 židle), infopult, stojan na katalogy, společné zázemí, společný zápis do katalogu.
 • Asistence během veletrhu a účast pracovníka CT při jednáních s Vašimi obchodními partnery (dle volných kapacit).
 • 1 ks vystavovatelského průkazu na firmu. Osobní účast dalšího zástupce firmy je za poplatek ve výši 3.000 Kč (+ DPH), ten je určený na úhradu provozních nákladů.
  Z prostorových důvodů u základní účasti (cca 5 - 6 m2 na 1 firmu) nedoporučujeme z jedné firmy více než 2 zástupce.
 • Možnost umístění loga a 1 většího plakátu/reklamy firmy na stěnovém panelu společného stánku (další panely dle možností). Omezený prostor pro vystavení menšího počtu vzorků produkce (větší počet nebo rozměr exponátů pouze po dohodě s organizátory).
 • Základní občerstvení pro Vaše hosty na stánku (čaj, káva, nealko, voda).
 • Poradenství ohledně logistických záležitostí, exponátů, případně při výběru Vašeho hotelu a dopravy na výstaviště.
 • Výstupem této služby pro Vaši firmu bude závěrečná zpráva včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.
 • Cena: 76 000,- Kč bez DPH
 • Katalogová prezentace
 • Prezentace firmy prostřednictvím zástupců CzechTrade Moskva formou Vašich katalogů/prezentačních materiálů, ceníků, informací o firmě a produktech
 • Výstupem této služby pro Vaši firmu bude seznam získaných relevantních kontaktů včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků
 • Cena: 10 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu Metalloobrabotka 2018 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 23. 3. 2018. 

Termín: 14. 5. 2018 - 18. 5. 2018
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Moskva, Rusko
Oborová specializace: Strojírenství - výroba strojů a techniky
Teritoriální zaměření: Rusko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Bc. Nikl Ivan
Bc. Ivan Nikl
Exportní konzultant
ivan.nikl@czechtrade.cz T: +420 224 907 546
M: +420 727 923 294

Odborný garant

CzechTrade

Ing. Mašata Jiří
Ing. Jiří Mašata
jiri.masata@czechtrade.cz T: +420 224 907 591
M: +420 727 923 297