MISE ČESKÝCH FIREM Z OBORU ENERGETIKA, ODPADY A EKOLOGIE DO KAZANĚ A UFY

Zahraniční kancelář CzechTrade Ural (Jekatěrinburg) připravuje podnikatelskou misi do Kazaně a Ufy. Čeští dodavatelé mají příležitost účastnit se akce, během které budou navštíveny jedny z nejvýznamnějších společností v regionu.

CÍLE MISE

 • Cílem tohoto projektu je podpora aktivit českých firem, které působí v oblasti energetiky, ekologie a odpadů. Projekt bude realizován formou dvoustranných jednání s potenciálními ruskými partnery a společných setkání s představiteli firem a institucí. Místní firmy mají o nové technologie zájem a jsou připraveny se zahraničními partnery jednat o spolupráci při realizaci perspektivních projektů. 
 • Tatarstán a Baškortostán v současné době patří mezi ekonomicky nejsilnější regiony Ruska. Úspora energie, energetické využití odpadu, ekologie aj. patří mezi témata, která jsou v poslední době stále aktuálnější a české společnosti mají v těchto odvětvích nepochybně co nabídnout.
 • V průběhu mise mají české podniky možnost navštívit jedny z nejvýznamnějších podniků v Kazani, Ufě a jejich okolí. Mise nabízí českým firmám příležitost prezentovat svou produkci a služby před vedením ruských podniků, ale rovněž se představit místním administracím či ministerstvům

JAK MISE PROBÍHÁ

 • Na základě přihlášených českých firem na misi oslovíme vhodné ruské firmy a domluvíme návštěvu přímo v podniku. Každý den tak navštívíme 2 – 3 firmy, k tomu se vždy snažíme doplnit do programu i jednání se státními orgány. Poté, co se navštívená firma představí, následují prezentace českých firem. Následně probíhá volná diskuse. Součástí některých jednání je i prohlídka výroby.
 • K dispozici budeme mít mikrobus, kterým se budeme přemisťovat na jednotlivé schůzky. V polovině mise proběhne přesun z Kazaně do Ufy (s největší pravděpodobností letecky).
 • České firmy tak mají příležitost dostat se na jednání s významnými společnostmi a to za výhodných podmínek v krátkém časovém úseku.

ÚČAST NA MISI

 • Organizace a příprava jednání v podnicích v Kazani, Ufě a okolí
 • Vytvoření brožury o českých účastnících mise v ruštině
 • V ceně účasti je zahrnuta doprava mikrobusem
 • Doporučení ubytování a dopravy
 • Každá firma bude mít prostor na prezentaci své společnosti 10 minut
 • Účastníci si platí leteckou dopravu a ubytování samostatně, CzechTrade hotel s předstihem doporučí
 • Cena: 36.000 Kč + DPH

Rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti mise pro váš výrobek / službu a poradíme, jak se nejlépe na misi připravit. Pokud máte zájem o oslovení konkrétní ruské společnosti, zašlete svůj požadavek současně s přihláškou na akci nebo nás kontaktujte i v průběhu příprav mise. Závaznou přihlášku prosím zasílejte do 31. 3. 2019.

Termín: 16. 6. 2019 - 22. 6. 2019
Druh akce: Prezentace firem
Místo konání: Kazaň, Ufa, Rusko
Oborová specializace: Energetika
Teritoriální zaměření: Rusko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Ing. Zmrzlík Marek
Ing. Marek Zmrzlík
Exportní konzultant - senior
marek.zmrzlik@czechtrade.cz T: +420 224 907 539
M: +420 725 818 461

Odborný garant

CzechTrade Ural (Jekatěrinburg)

Bc. Slowik Petr
Bc. Petr Slowik
Vedoucí zahraniční kanceláře
petr.slowik@czechtrade.cz T: +73432173571
M: +79630353593