Nordbygg 2018

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na prestižním mezinárodním veletrhu Nordbygg 2018.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb pro zvýšení šancí na úspěšný vývoz klienta. Patří sem např. oslovení skandinávských potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

Největší zájem ze strany nákupčích je především o stavební materiály, stavební systémy, produkty a montáže v oblasti HVAC (ventilace, klimatizace, topení), pracovní osobní pomůcky a vybavení, automatizace budov, kontrolní panely, stavební stroje a nářadí, sanitární vybavení a vybavení koupelen, instalatérské produkty a montáže, elektroinstalační produkty a montážní práce, fasády, stropní podhledy atd.     

PROČ SE INVESTICE DO VELETRHU NORDBYGG VYPLATÍ?

 • Tohoto největšího stavebního veletrhu ve Skandinávii se tradičně účastní 900 vystavovatelů z více než 30 zemí, kteří se prezentují na 10 000 m2 výstavní plochy. Veletrhu se účastní celkem cca 48.000 odborných návštěvníků (především ze Švédska, ale i Dánska, Norska a Finska a dalších zemí). Veletrh je zpřístupněn pouze obchodním partnerům a firmám. Většina návštěvníků přichází za účelem nalezení nových dodavatelů.
 • Již několik let zažívá stavební průmysl ve Švédsku nebývalý růst a to jak v infrastrukturním tak pozemním stavitelství. Švédská vláda schválila investiční plán ve výši 200 mld SEK pro výstavbu a obnovu stávající infrastrukturní sítě. Větší městské aglomerace jako je Stockholm, Malmö a Göteborg se potýkají s obrovským převisem poptávky po nových bytových jednotkách, komerčních a průmyslových stavbách. Stávající kapacity místních dodavatelů služeb a materiálů do stavebnictví nejsou dostatečné a trh se tak otvírá a poskytuje možnosti uplatnění pro zahrabiční subjekty.
 • Největší zájem ze strany návštěvníků veletrhu, mezi které patří především zástupci místních stavebních firem, architektonických kanceláří a distributorů stavebních materiálů a pomůcek, je především o stavební materiály, stavební systémy, HVAC (ventilace, klimatizace, topení), čerpadla, pracovní osobní vybavení, automatizace budov, kontrolní panely, stavební stroje a nářadí,sanitární vybavení a vybavení koupelen, instalatérské práce, elektroinstalační práce, fasády, stropní podhledy a podobné.
 • Mezi návštěvníky patří nákupčí ze stavebních firem (PEAB, SKANSKA, NCC, Veidekke, JM Entreprenad, Erlandsson Holding i Kungsbacka, Midroc Europe, Serneke Group, BDX Företagen, Atrium Ljungberg…), stavebních konzultačních firem (ÅF, SWECO…), distributoři stavebních materiálů (Ahlsell operations, Beijer, B&B Tools, Dahl Sverige, Byggmax Group, Bauhaus & Co…) a také velké řady menších, ale přesto významných skandinávských firem z oboru stavebnictví.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

OSOBNÍ ÚČAST

 • osobní 4 denní účast na společné plně vybavené výstavní ploše v rámci společného stánku (cca 6m2 na firmu) pod hlavičkou České republiky (mimo jiné zahrnutí do katalogu vystavovatelů, parkovací karta, logo firmy na stánku)
 • zahraniční zastoupení CzechTrade ve Stockholmu kompletně zajistí veškeré záležitosti spojené s organizací veletrhu, stačí jen přijet s katalogy a vzorky
 • před veletrhem zahraniční zastoupení CzechTrade vytipuje a osloví velké množství konkrétních nákupčích z různých stavebních / projekčních / subdodavatelských / montážních a distribučních skandinávských firem (potenciálních zájemců o subdodávky z oborů odpovídajících charakteristice prezentovaných firem, možných zájemců o spolupráci) a pozve je na stánek
 • asistenční služby zahraniční kanceláře CzechTrade před a v průběhu veletrhu - zajištění vystavovatelských průkazů, organizace účasti na stánku, aktivní směrování nákupčích podle oboru zájmu k účastnícím se firmám atd.
 • asistence při dopravě a ubytování
 • prezentace firmy na webových stránkách CzechTrade Stockholm www.czechtrade.se po dobu 1 roku
 • zařazení do společné brožury českých firem v anglickém jazyce distribuované v tištěné podobě na stánku
 • uvedení firmy (loga a krátkého popisu) na společných plakátech na stánku s jednotnou grafikou
 • vypracování závěrečné zprávy obsahující především všechny získané konkrétní kontakty
 • CENA: 92 000,- Kč + DPH

KATALOGOVÁ PREZENTACE

 • Aktivní zastoupení vaší firmy pracovníky kanceláře CzechTrade Scandinavia při propagaci vašich produktů pomocí vašich katalogů, jednání s potenciálními obchodními partnery a sběr kontaktů pro další jednání
 • před veletrhem zahraniční zastoupení CzechTrade vytipuje a osloví velké množství konkrétních nákupčích různých stavebních / projekčních / subdodavatelských / montážních a distribučních skandinávských firem (potenciálních zájemců o subdodávky z oborů odpovídajících charakteristice prezentovaných firem, možných zájemců o spolupráci) a pozve je na stánek
 • získání maxima kontaktů na zájemce o produkty a spolupráci
 • předání získaných kontaktů v závěrečné zprávě, doporučení dalších kroků na trhu a spolupráce při rozpracování získaných kontaktů.
 • zařazení do společné brožury českých firem v anglickém jazyce distribuované v tištěné podobě na stánku
 • prezentace firmy na webových stránkách CzechTrade Stockholm www.czechtrade.se po dobu 1 roku
 • vypracování závěrečné zprávy obsahující především všechny získané konkrétní kontakty
 • CENA: 11 000,- Kč + DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu Nordbygg 2018 najdete v přiložené pozvánce.
Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.
Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 30. 11. 2017.

Termín: 10. 4. 2018 - 13. 4. 2018
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Stockholm, Švédsko
Oborová specializace: Stavebnictví a stavební materiály
Teritoriální zaměření: Švédsko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Ing. Hlavnička Martin
Ing. Martin Hlavnička
Exportní konzultant - senior
martin.hlavnicka@czechtrade.cz T: +420 224 907 868
M: +420 724 249 783

Odborný garant

CzechTrade Stockholm (Skandinávie)

Ing. Blažek Vítězslav
Ing. Vítězslav Blažek
Ředitel regionálního centra
vitezslav.blazek@czechtrade.cz T: +468236712(710)
M: +46707640353