PIVO 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu PIVO 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v potravinářském průmyslu.

Mezinárodní veletrh PIVO je v Rusku vnímán jako významná mezinárodní událost v oblasti potravinářského průmyslu – vším, co je spojeného s pivovarnickým odvětvím, výrobou nealko-nápojů, tj. dodávkami technologického zařízení, spotřebních materiálů, surovin, logistiky a samozřejmě jednotlivými producenty piva a nealko-nápojů. Letos proběhne 28. ročník veletrhu.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Vlastní jednací prostor - stolek se 3 židlemi (v případě dvou zástupců 4 židle), infopult, stojan na katalogy, společné zázemí, společný zápis do katalogu
 • Asistence během veletrhu a účast pracovníka CzechTrade při jednáních s Vašimi obchodními partnery (dle volných kapacit)
 • 1 ks vystavovatelského průkazu na firmu. Osobní účast dalšího zástupce firmy je za poplatek ve výši 3 000 Kč bez DPH, ten je určený na úhradu provozních nákladů. Z důvodu prostorových kapacit u základní části (cca 5 - 6 m2 na 1 firmu) nedoporučujeme z jedné firmy více než 2 zástupce.
 • Možnost umístění loga a 1 většího plakátu / reklamy firmy na stěnovém panelu společného stánku (další panely dle možností). Omezený prostor pro vystavení menšího počtu vzorků produkce (větší počet nebo rozměr exponátů pouze po dohodě s organizátory)
 • Základní občerstvení pro Vaše hosty na stánku (káva, čaj, nealko, voda)
 • Poradenství ohledně logistických záležitostí případně při výběru Vašeho hotelu a dopravy na výstaviště
 • Výstupem této služby bude pro Vaši firmu závěrečná zpráva včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků
 • Cena: 50 000,- Kč bez DPH

Katalogová prezentace

 • Prezentace firmy prostřednictvím zástupců CzechTrade Moskva formou Vašich katalogů / prezentačních materiálů, ceníků, informací o firmě a produktech
 • Výstupem této služby pro Vaši firmu bude seznam získaných relevantních kontaktů včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků
 • Cena: 15 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu PIVO 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 29.3.2019.

Termín: 21. 5. 2019 - 24. 5. 2019
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Grand Hotel Zhemchuzhina, Soči, Rusko
Oborová specializace: Potravinářský průmysl
Strojírenství - výroba strojů a techniky
Teritoriální zaměření: Rusko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

PhDr. Dohnalová Adriana
PhDr. Adriana Dohnalová
Exportní konzultant - senior
adriana.dohnalova@czechtrade.cz T: +420 224 907 544
M: +420 724 966 504

Odborný garant

CzechTrade Moskva

Ing. Jílek Štěpán
Ing. Štěpán Jílek
Ředitel regionálního centra
stepan.jilek@czechtrade.cz T: +7 499 978-7642, +7 499 978-2183
M: +7 905 7085999