PLMA 2017

Veletrh PLMA svým rozsahem daleko překračuje hranice Nizozemska a je největší akcí svého druhu v Evropě s 25letou tradicí. Pravidelně se jej účastní vystavovatelé z celé Evropy a potenciální partneři přijíždějí i z dalších zemí celého světa – ze zámoří a hlavně z Blízkého Východu. Každoročně se účastní přes 3200 vystavovatelů z 65 zemí světa – z toho zhruba dvě třetiny v potravinářském sektoru a jedna třetina v nepotravinářském sektoru.

Na veletrhu se prezentují výrobci zboží určeného pro prodej v obchodních řetězcích a návštěvníky jsou nákupčí obchodní řetězců a velkoobchodních organizací.

Dostat se svými produkty do mezinárodních řetězců je pro české firmy velmi obtížné. PLMA je unikátní veletrh v tom, že se zde čeští výrobci mohou přímo setkat s nákupčími mezinárodních obchodních řetězců a prezentovat jim své výrobky.

CzechTrade bude na tomto veletrhu tradičně organizovat „Národní stánek“ České republiky v sekci FOOD.

CO NABÍZÍME ČESKÝM FIRMÁM

Agentura CzechTrade zajišťuje:

  • Zajištění vhodné lokace pro umístění stánku, příprava a realizace společné expozice
  • Propagaci účastníků českého stánku - Zaslání pozvánky na veletrh adresované zahraničním partnerům v regionu BENELUX a návštěvníkům stánku ČR z minulých let – pozvánka obsahuje výrobní profil účastníků stánku. Výběr zahraničních firem je realizován s ohledem na produkci českých firem a jejich cílové skupiny; Zveřejnění profilu produkce firem (v nizozemštině) na www.czechtrade.nl, a to i po skončení akce; Zpracování společného tištěného katalogu určeného pro návštěvníky akce a distribuovaný na místě 

OSOBNÍ ÚČAST VE SPOLEČNÉ EXPOZICI

  • Plocha o minimální velkosti 9m2 určenou k prezentaci Vaší firmy a Vašich výrobků. Po dohodě a v případě volného místa je také možno velkost výstavní plochy zvětšit (úměrně se zvýšením nákladů za tuto plochu).* Základním vybavením stánku: jméno firmy na štítu stánku, pult s prosklenou horní vitrínou pro prezentaci vzorků, logo firmy na čelní stěně pultu, stolek, 4 židle. Případné dodatečné zařízení (je možno po dohodě s CzechTrade objednat na náklady firmy).
  • Možnost využití společného kuchyňského zázemí v rámci organizátorského zázemí CzechTrade – věšáky, úložné prostory, vybavená kuchyňka (kávovar, nádobí, lednice) a základní občerstvení (voda, káva, čaj, sušenky).
  • Osobní účast zástupců Vaší společnosti na stánku po celou dobu konání veletrhu za účelem osobní prezentace a vedení jednání s potenciálními partnery (v ceně poplatku je vstupenka pro 3 osoby).

Přihlášky na výše uvedenou akci zasílejte e-mailem nejpozději do 30. listopadu 2016. 

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím kontaktujte paní Zuzana Jesenskou, z CzechTrade nebo přímo kancelář v Nizozemsku, rádi s vámi danou záležitost prodiskutujeme.

Termín: 16. 5. 2017 - 17. 5. 2017
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Amsterdam, Nizozemsko
Oborová specializace: Potravinářský průmysl
Teritoriální zaměření: Nizozemsko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Jesenská Zuzana
Mgr. Zuzana Jesenská
Exportní konzultant
zuzana.jesenska@czechtrade.cz T: +420 224 907 566
M: +420 702 213 109

Odborný garant

CzechTrade Rotterdam (Benelux)

Mgr. Märzová Andrea
Mgr. Andrea Märzová
Vedoucí zahraniční kanceláře
andrea.marzova@czechtrade.cz M: +31 639 354 689