PLMA USA 2017

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na prestižním mezinárodním veletrhu PLMA USA 2017.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb pro zvýšení šancí na úspěšný vývoz klienta. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

Popularita „obchodních značek“ v USA je mnohem vyšší, než tomu bylo v předchozích letech. Očekává se, že tento trend bude dále posilovat. Zákazníci ve spojených státech tvrdí, že Obchodní značka je mnohem lepší než značka národní. 

PROČ SE ÚČAST NA PLMA USA VYPLATÍ

 • Meziroční růst prodeje zboží pod obchodní značkou ve značkových prodejnách o 2,2% na rekordních 112 miliard USD v roce 2015.
 • Každý čtvrtý prodaný výrobek v roce 2015, byl prodán ve značkové prodejně pod obchodní značkou a každý pátý dolar byl generován ve značkových prodejnách.
 • Mnoho významných potravinářských řetězců v USA jako například Whole foods, Aldi, Trader Joe´s mají dnes „Store Brands“ jako svojí hlavní obchodní strategii a jsou přesvědčeni, že je to cesta k úspěchu.
 • Očekává se, že na veletrhu PLMA 2017 v Chicago bude 2400 stánků, přibližně 5000 nákupčích a bude vystavováno více než 20 000 rozdílných produktů od nápojů a jídla k zdraví a kráse, kuchyni, vybavení domácnosti. Bude zde přítomno více jak 1200 firem z 35 zemí. Přítomno bude také asi 20 národních pavilonů-národních výstav.
 • Plma Chicago 2017 bude realizována v Rosemont Convention Center, pouze 10 minut jízdy z mezinárodního letiště O ´Hara. Ideální místo pro vystavovatele z České republiky, neboť nebude nutné absolvovat každodenní dopravní zácpy v centru Chicaga. Ani s ubytováním v okolních hotelech by neměl být problém, pokud bude rezervace provedena v čas. 

CO NABÍZÍME ČESKÝM FIRMÁM

 • Zajištění vhodné lokace pro umístění stánku, příprava a realizace společné expozice.
 • Propagaci účastníků českého stánku.
 • Zaslání pozvánky na veletrh adresované místním partnerům – pozvánka obsahuje výrobní profil účastníků stánku. Výběr zahraničních firem je realizován s ohledem na produkci českých firem a jejich cílové skupiny.
 • Zveřejnění profilu produkce firem (v angličtině) na www.czechtrade-usa.us, a to i po skončení akce.
 • Zpracování společného tištěného katalogu určeného pro návštěvníky akce a distribuovaný na místě. 

POSKYTOVANÉ SLUŽBY SPOJENÉ S VAŠÍ OSOBNÍ ÚČASTÍ

 • Plocha rozměru velkosti 9m2 určenou k prezentaci Vaší firmy a Vašich výrobků. Základním vybavením stánku: jméno firmy na štítu stánku, police pro vystavení vzorků, jednací stůl a 3 židle, odpadkový koš. Případné dodatečné zařízení (je možno po dohodě s CzechTrade objednat na náklady firmy).
 • Účast zástupců Vaší společnosti na stánku po celou dobu konání veletrhu za účelem osobní prezentace a vedení jednání s potenciálními partnery (v ceně poplatku je vstupenka pro 2 osoby).
 • Asistenční služba CzechTrade – oslovení potenciálních obchodních partnerů dle zadání vystavovatele a pozvání na stánek k obchodnímu jednání.
 • CENA: 135 000,- Kč + DPH
  K této ceně služby je třeba připočítat poplatek za roční členství v asociaci PLMA ve výši 1000 EUR, neboť vystavovatelé na veletrhu mohou být pouze členské firmy. Je to také podmínkou pro zapsání do veletržního katalogu. Členové asociace pak získají řadu výhod a pozvání k nejrůznějším akcím pořádaným asociací PLMA. Částku 1000 EUR hradí vystavovatelé přímo asociaci. 

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu PLMA USA 2017 najdete v přiložené pozvánce.
Rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu a poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.
Pokud Vás nabídka zaujala, prosím kontaktujte gestorku akce nebo přímo kancelář v USA/Chicago, rádi s Vámi danou záležitost prodiskutujeme.
Přihlášku prosím zašlete poštou gestorce akce do 13.4.2017.

Termín: 12. 11. 2017 - 14. 11. 2017
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Chicago, Spojené státy americké
Oborová specializace: Potravinářský průmysl
Teritoriální zaměření: Spojené státy americké
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Jesenská Zuzana
Mgr. Zuzana Jesenská
Exportní konzultant
zuzana.jesenska@czechtrade.cz T: +420 224 907 566
M: +420 702 213 109

Odborný garant

CzechTrade Chicago

Mgr. Kubata Jan
Mgr. Jan Kubata
Ředitel regionálního centra
jan.kubata@czechtrade.cz T: +1 312 612 5894
M: +1 312 282 5437