Power & Electricity World Afrika and Water Show Africa 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu Power & Electricity World Afrika and Water Show Africa 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v energetickém průmyslu.

Jedná se o největší konferenci a výstavu v Africe, která vstupuje do svého 22. ročníku. Již více než dvě desetiletí pomáháme při utváření regionálního trhu s energiemi, vzděláváním v tomto odvětví a propojování partnerů. Za dobu fungování veletrhu bylo uzavřeno spousty projektů v hodnotě několika miliard dolarů. Tento veletrh je možností se setkávat a obchodovat s novými i stávajícími zákazníky.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Plochu v rámci společné expozice
  • Stěny stánků budou k využití k propagaci firmy a výrobků (plakáty, bannery) partnerů, screening vystavovatelů, propagační materiály, PR
  • Zařazení do katalogu vystavovatelů
    (podmínkou je včasné přihlášení firmy u CzechTrade)
  • Akvizice potenciálních partnerů před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny
  • Cena: 80 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu Power & Electricity World Afrika and Water Show Africa 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 28.2.2019.

 

Termín: 26. 3. 2019 - 27. 3. 2019
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Johannesburg, Jihoafrická republika
Oborová specializace: Energetika
Teritoriální zaměření: Jihoafrická republika
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Ing. Zmrzlík Marek
Ing. Marek Zmrzlík
konzultant
marek.zmrzlik@czechtrade.cz T: +420 224 907 539
M: +420 725 818 461

Odborný garant

CzechTrade Johannesburg

Bc. Haramul Petr
Bc. Petr Haramul
Vedoucí zahraniční kanceláře
petr.haramul@czechtrade.cz T: 0027 (0) 10 0350235
M: 0027 (0) 76 0269040