Riga Food 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu RIGA FOOD 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v potravinářským průmyslu.

Veletrh RIGA FOOD každoročně láká odbornou i širokou veřejnost k návštěvě výstaviště Kipsala, neboť region Pobaltí představuje trh, kde spotřebitelé věnují velkou pozornost kvalitě potravin. Pobaltí je zároveň regionem s tradičně silným zemědělským sektorem, na který je navázán i potravinářský průmysl, proto je veletrh vhodný i pro výrobce potravinářských technologií a zařízení. RIGA FOOD je nejvýznamnějším veletrhem v Lotyšku a pravděpodobně i v celém regionu. V r. 2018 si prezentaci 720 firem z 37 zemí nenechalo ujít téměř 40 000 návštěvníků.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Osobní účast zástupce Vaší firmy na stánku za účelem osobní prezentace a vedení jednání s potenciálními obchodními partnery. Prostor cca 5–6 m2 pro každou firmu (v případě individuálních požadavků na větší plochu dle domluvy)
 • Vybavení stánku (stolek, židle, stojan na katalogy, infopult, vitrinka), vylepení loga a grafiky firmy
 • Možnost umístění vzorků (dle předchozí domluvy), loga, banneru nebo plakátů firmy na společném stánku
 • Zařazení do elektronického katalogu vystavovatelů
  (podmínkou je včasné přihlášení firmy u CzechTrade)
 • Zajištění vystavovatelských průkazů
 • Zázemí stánku – kuchyňka a sklad, základní občerstvení
 • Vyhledání potenciálních obchodních partnerů před akcí a jejich obeslání elektronickou pozvánkou na společný stánek. Asistenční služby během veletrhu
 • Cena: 39 000,- Kč bez DPH

Katalogová prezentace

 • Prezentace firmy bez osobní účasti prostřednictvím zástupce CzechTrade Riga formou katalogů/prezentačních materiálů, ceníků, informací o firmě a produktech
 • Vyhledání potenciálních obchodních partnerů a jejich obeslání pozvánkou před začátkem veletrhu
 • Sběr kontaktů na zájemce o spolupráci a jejich předání v závěrečné zprávě
 • Výstupem této služby pro Vaši firmu bude seznam získaných relevantních kontaktů včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků
 • Cena: 17 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu RIGA FOOD 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 25.7.2019.

Termín: 4. 9. 2019 - 7. 9. 2019
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Riga, Lotyšsko
Oborová specializace: Potravinářský průmysl
Teritoriální zaměření: Lotyšsko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Ing. Trnková Jana
Ing. Jana Trnková
Exportní konzultant
jana.trnkova@czechtrade.cz T: +420 224 907 583
M: +420 702 213 099

Odborný garant

CzechTrade Riga (Pobaltí)

Ing. Všetičková Věra
Ing. Věra Všetičková
Vedoucí zahraniční kanceláře
vera.vsetickova@czechtrade.cz T: +37167287306
M: +37126628156