SIRHA 2020

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu SIRHA 2020, který pokrývá širokou škálu výrobků v potravinářském průmyslu.

Ve dnech 4. - 6. února 2020 se bude v hlavním městě Maďarska konat Mezinárodní odborný veletrh pro potravinářský průmysl, hoteliérství a restaurační služby. V roce 2018 se na 300 vystavovatelů z patnácti zemí přišlo podívat přes 20 000 návštěvníků ze 35 zemí a odborníků například z Německa, Rakouska, Itálie, Polska, Čech, Chorvatska, Slovenska, Srbska, Montenegra a Rumunska.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Prezentace vaší společnosti v pavilonu A na ploše o minimální velikosti 28 m2.
  • Organizace obchodních jednání, osobní asistence během veletrhu.
  • Logistickou pomoc při výběru a zajištění vašeho hotelu a transportu.
  • Výstupem této služby pro vaši firmu bude seznam kontaktů, které obdrželi pozvánku k jednáním s vaší firmou na veletrhu včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.
  • Cena: 78 000,- Kč + DPH

Katalogová účast

  • Prezentace firmy prostřednictvím zástupců CzechTrade Budapešť formou katalogů/prezentačních materiálů, ceníků, informací o firmě a produktech
  • Ve společné expozici je zabezpečena vitrína pro vzorky a stojan na katalogy
  • Výstupem této služby pro vaši firmu bude seznam získaných relevantních kontaktů včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků
  • Cena: 15 000,- Kč + DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu SIRHA 2020 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 31.11.2019.

Termín: 4. 2. 2020 - 6. 2. 2020
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Budapešť, Maďarsko
Oborová specializace: Potravinářský průmysl
Drobné zboží, bytové doplňky, kuchyňské potřeby, hračky, sportovní potřeby
Teritoriální zaměření: Maďarsko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Jesenská Zuzana
Mgr. Zuzana Jesenská
Exportní konzultant
zuzana.jesenska@czechtrade.cz T: +420 224 907 566
M: +420 702 213 109

Odborný garant

CzechTrade Budapešť

Egressy Dóra, MA
Dóra Egressy, MA
Vedoucí zahraniční kanceláře
dora.egressy@czechtrade.cz T: +3670 673 5580
M: +3630 244 5762