SMAU 2018

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu SMAU 2018, který pokrývá širokou škálu výrobků v oblasti inovací a digitálních technologií.

Veletrh SMAU, mezinárodní veletrh inovací, informačních a komunikačních technologií, je hlavní obchodní platformou pro podniky z oblasti inovací a digitálních technologií v Itálii. Letos se veletrh zaměřuje nejen na inovace v oboru ICT, ale také v zemědělství, zdravotnictví, turismu, financování a dalších. Každoročně se na této akci setkávají výrobci, distributoři a zájemci o inovace nejen z privátního, ale také veřejného sektoru.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Společný stánek, stůl, židle a personalizovaný osobní panel
  • Firemní profil publikovaný po dobu 1 roku na stránkách veletrhu smau.it
  • Až dvě stránky prezentace Vaší nabídky (produkt, řešení, služba) představené
    na veletrhu v sekci online
  • Účast na speed pitchingu
  • Elektronické personalizované pozvánky pro Vaše obchodní partnery
  • Cena: 89 000,- Kč bez DPH (4 m2 table mode)

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu SMAU 2018 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce 20. 8. 2018.

Termín: 23. 10. 2018 - 25. 10. 2018
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Milán, Itálie
Oborová specializace: Software a ICT služby
Teritoriální zaměření: Itálie
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Stolařová Marta
Mgr. Marta Stolařová
Exportní konzultant
marta.stolarova@czechtrade.cz T: +420 224 907 552
M: +420 725 763 172

Odborný garant

dott.ssa Třosková Ivana
dott.ssa Ivana Třosková
konzultant