Sourcing Day - Obchodní setkání českých výrobců a dodavatelů pro americkou strojírenskou společnost 2023

Agentura CzechTrade pořádá Sourcing Day – obchodní  setkání tuzemských firem s nákupčím z americké strojírenské společnosti, která v Česku hledá dodavatele pro dlouhodobou spolupráci.

Americká společnost má více než 30 let zkušeností ve strojírenství. Věnuje se vývoji produktů a komponent, jejich výrobě, skladování a logistice dodávek pro společnosti v leteckém, automobilovém, elektronickém a průmyslovém sektoru, které hledají komplexní řešení dodavatelských řetězců. Americká firma hledá v Česku dodavatele pro dlouhodobou spolupráci.

Americká společnost poptává:

Organizačně:

  • Zájemci o spolupráci najdou bližší informaci v dílčích poptávkách, kde jsou i dodavatelské formuláře.
  • V případě zájmu zašlete vyplněný formulář nejpozději do 28. února 2023 na e-maily jirina.gatkova@czechtrade.cz a jana.falathova@czechtrade.cz.  
  • Nákupčí plánuje osobní setkání s dodavateli v Praze, nejpravděpodobněji koncem března 2023.


Přihlašování na akci je nyní uzavřeno, v současné chvíli probíhá výběr subdodavatelů americkým nákupčím. Vybraným subjektům se ozveme nejpozději do 10. března 2023 a upřesníme termín osobních jednání.

Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Termín: 20. 3. 2023 - 31. 3. 2023
Druh akce: Sourcing Day
Místo konání: Praha, Česká republika
Oborová specializace: Obráběné komponenty a konstrukce z kovů, Plasty a pryž, Strojírenství - výroba strojů a techniky
Teritoriální zaměření: Spojené státy americké
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Registrace ukončena

Organizační garant

Ing. Falathová Jana
Ing. Jana Falathová
exportní konzultant
jana.falathova@czechtrade.cz T: +420 224 907 577
M: +420 725 978 884

Odborný garant

CzechTrade USA - Chicago

Mgr. Matějka Luboš
Mgr. Luboš Matějka
ředitel regionálního centra
lubos.matejka@czechtrade.cz T: +1 312 612 5896
M: +1 312 316 8550